Je jaro, všechno pučí, všechno kvete

a všechno se mění…
I tady je evidentně čas na změnu.
Za dobu mé nepřítomnosti, jak by hlásil dozorčí,  ne že se nic zvláštního nestalo, ale došlo k prolomení ochrany blogu. To jste si asi všimli, díky opakovanému výskytu toho anglického článku na titulce.
Co vidět nemůžete je, že mé filtry zachytily k dnešnímu dni ca 77 000 (!) spamů.
A vyčistit se to prakticky nedá, protože hromadně lze smazat najednou celých 20 (!) nepovolených příspěvků. 🙁

Takže začínám řešit, že budeme muset jít jinam. Už zase. Já vím, je to hrozné, co šest let změna, za dvanáct let už třetí …
Ale 3 900x  tu stránku po dvaceti spamech mazat opravdu nebudu.

Tak to zatím vydržte a časem uvidíme… Ještě nebylo, aby nějak nebylo!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

88 komentářů u “Je jaro, všechno pučí, všechno kvete

 1. Břeťo,

  nemyslím, že přechod jinam pomůže. Řekl bych , že se ti nějaké svinstvo dostalo na komp.

  Možná by bylo dobré vyčistit opravdu kvalifikovaně komp, a následně vyměnit všechny hesla.
  Ale NoName a další ti asi poradí kvalifikovaněji.

 2. Mně ty nové články přišly nějaké divné, ale první mi připadal aktuální, třebaže ne abych se kvůli němu přetrhnul v posilovně. Důležité je všeobecně se hýbat, bez extrémní jednostranné zátěže. K tomu přiměřená životospráva. Hlavně žádné nárazovosti.

  Co se týče smazání spamu, je to výzva pro zdejší IT. Tam mohou osvědčit svůj důvtip. Kdeže nějaká tiskárna kterou spraví kdejakej švec.

 3. Dobré dopoledne,

  inu Šumaváku, změna je život…. Lednička dnes vydrží cca polovinu těch šesti let 🙂

 4. Ono je to už hodně dávno, ale kdysi jsem se mohl dostat do zaplaceného prostoru pro Pavouky pomocí Total Comandéru a dělat si se soubory, co mě napadlo.
  A v tom komandéru se maže docela rychle.

  Možná by , při takovém množství spamů bodla brigáda 😉 kdyby pár důvěryhodných a znalých dostalo přístupové heslo a pomohli s tím mazáním.
  Já měl kdysi problém se spamy, které mi tam strkal Honza TM, a tehdy jsem mobilizoval Fausta, aby mě v tom mazání zastoupil.

 5. Jinak poznámka :

  Ráno říkali v rozhlase, že na Masarykově nádraží otvírají nějaké historické salonky, které používal Masaryk a čeští panovníci a prezidenti.
  Jsem teda netušila, že se takovej Jirka z Poděbrad jezdil vlakem 🙂

  a i kdyby, tak na Poděbrady se odjakživa jezdilo z Hlaváku 🙂

 6. maYdo,

  někteří z posledních císařů asi vlakem jezdili.

  Brněnské hlavní je v provozu od 1839. Stejně tak Břeclavské.

 7. Pardon, to je pražské. Tak od roku 1842.
  A bylo první pražské nádraží.

 8. tak ono je torchu sporné, koho zahrnout mezi „šeské panovníky“ Ale obvykle se člověku vybaví ti předbělohorští, ti potom, jsou vnímáni především jako rakouští císařové.

 9. Rakouský císař měl půl stránky titulů, a jeden z nich byl král český.
  Někteří se i nechali českými králi korunovat, někteří ne.

 10. Myslím, že po výstavbě Masaryčky už za českého krále nebyl korunován nikdo.

 11. 10 quivisi, nedivím se. Tomuhle vládnout…

 12. quivisi ,
  poslední korunovace byla 1836- Ferdinand dobrotivý.
  Franc Josef jen sliboval, ale ňák to nestihl . 🙂

 13. Hlavní důvod nekorunovace byly asi prachy. Těch korunovací by mělo být po správnosti hafo, pokaždé velká sláva, lezlo to do peněz, a nechat se korunovat jen někde by asi nasr… ty ostatní, tak se na to vykašlali.
  Kdo se vynechat nedal byli Maďaři. Korunovaci maďarským králem stihl i poslední císař.

 14. Tak on je i dnes ve vládě leckdo korunovanej, ale král to není….

 15. maYdo,
  poslední česká královna Gabriella Giuseppina Antonia Luisa Agnese, Principessa di Borbone di Parma, zemřela 14. března 1989. Ta vlakem někdy v životě jela docela určitě. 😀 😀 😀
  V Benešově máme taky salonek, kde čekával na rychlík do Vídně nejenom arcivévoda Ferdinand dEste s chotí a haranty, nýbrž i císař František Josef I. a císař Vilém II.

 16. ale jo, Halladine, ale jak žíkám, při obratu „český panovník“ se mi vybaví spíš přemyslovci nebo Jiří z Poděbrad. O ty habsburky jsme se dělili s půlkou Evropy, nemluvě o tom, že moc českýho původu neměli.

  Ale to vlastně po genetické stránce ani ti přemyslovci 🙂

 17. maYdo,
  oni ti Přemyslovci tak vyvdávali dcery do zahraničí, že nějaké kapky přemyslovské krve má skoro každej panovnickej rod v evropě.
  Tuším i ten englickej… 🙂
  A koukám, že na brigádu došlo 🙂

 18. Pridavam se k standing ovation! Jak se to „cisteni“ dela? To PeS toho skodolibeho dacana nejak nasel (vycenichal) a dal mu na drzku? Nebo na solar plexus? Jak se jen muze najit takovy hajzl?
  Dik!

 19. Jo, kdo sleduje vyvoj na Korejskem poloostrove…
  Nevim, kdo a jak vytvoril pudorys kompromisu, a jakeho, ale kazdy zmireneni dobre.

 20. No, severokorejcům se ani není moc co divit. Ona ta válka v Korei neskončila mírovou smlouvou, ale dohodou o příměří, lterou podepsali Sev. Korejci, Čína a OSn, ale jižní korea ne.
  Teoreticky mohla jižní korea kdykoli na tu severní zaútočit. Příměří nepodepsala, nebyla jím tedy vázaná.
  Takže – pokud bude podepsána konečně mírová smlouva, asi si sev. Korea oddechne a snad dá s tím jádrem utrum.

 21. Hele, hraje si tu někdo s videokamerami ? V čem se dají spojit .mp4 do jednouho celku ?
  Nechce se mi googlovat 😉

 22. Snazim se sesumirovat v e sve opotrebovane mozkovne tu obrovskou hromadu veci, kterou nam minuly tyden naserviroval.

  Zacalo to svancparadou s Macronem. Nestacil jsem hledet – kdyz ten Frantik mluvil v nasem Kongresu, dostal tricet standings! Pripomnelo mne to hned Havla. Stal tehdy na stejnem miste a Kongres byl taky porad na nohou. Doufam ted, ze si z nas ten Macron nedela stejnou srandu, jako kdysi Havel. . .Stejne ale Macron a Trump byli evidentne na skoro stejne parkete. V tom, kde se jejich nazory lisily (ne vsak v principu v pristupu k Iranu), byli oba otevreni vyjednavani.Dostal jsem z toho fajn pocit. Kdyz se umi domluvit Trump s Francouzem, s Rusem by to melo byt malina! Dejme tomu par tydnu. . .

  Merkel. Daleko min usmevu. Trump pri spolecne tiskovce pripomnel, ze vetsina clenu NATO po cele roky existence nedostala kontraktu, ktery rika, ze kazdy clensky stat prispiva dvema procenty ze sveho GDP do udrzovani nakladu. Merkel na fleku docela urazene odpovedela, ze oni, Germani, zvedaji svuj prispevek az na 1.3 procenta!!! A co tech 0.7%?Spocitejme si tu sekyru, kterou Amici doplaceli za ta leta! A nejen za Wermacht! Tak mne to troche pripomnelo predvcerejsi debate o kontraktu manzelstvi. Je to kontrakt, ci neni? Pokud si pamatuji, v tom slibu nebylo nic o vyjimkach, jako ze sukani bokem je povoleno treba ve stredu. Dve procenta jsou dve procenta!

  A ted o tom parchantovi, ktery preslapl tricatou osmou rovnobezku. Je to prolhany vsivak, jako jeho fotr i dedek. Myslim si vsak, ze Trump se svym nadavanim a vyhrozovanim, ale hlavne tim, ze, zda se, Cinane z nejakeho duvodu chteji k prislapnuti toho korejskeho zmetka byt na Trumpuv natlak napomocni, udelal kus prace. Koreu se jeho predchudci snazili nevidet. Dusledky zdedil Trump.

  No a o cem vyrvavaji nase marxisticka media? O tom, ze si pred patnacti roky Trump svihnul s nejakou cerstve z hnoje vylezlou ME TOO. . .

 23. (23) Ano, každé zmírnění dobré. Tohle je prý takřka slovo od slova opsané od toho posledního. Takže jsem zvědavej, jestli se i další vývoj bude opakovat. Ta jaderná střelnice, co jí rakeťák slíbil zavřít, jim prý při poslední výbuchu spadla.
  (24) Pamatujete Halladine taky kdo tam na koho zaútočil?

 24. Jo, severní korea na tu jižní. Stejně jako ve vietnamu.
  Ale popravdě , jak ten severní, tak ten jižní režim stály za….

 25. 28
  No, nějak moc komplikovaná instalace. Avidemux je přítulnější 🙂

 26. Na Poděbrady z Prahy se jezdilo z Těšnova. Ale to nádraží už asi nikdo tady nepamatuje. 🙁

 27. PM,
  ony ty vyšší náklady USA na obranu vyplývaly spíš z toho, že USA neustále někde soukromě válčily anebo alespoň intervenovaly.
  Mimo působnost NATA.
  A ty náklady na posádky v Evropě částečně hradily ty země, na jejichž území ty posádky byly.

 28. Ale kdepak nikdo! Já si dokonce pamatuji, že někde na úrovni Invalidovny byla zastávka Libeň dolní.
  Tady asi spíš pamatují odstřel toho nádraží.

 29. Mno, já bych doporučil FormatFactory… Uživatelsky přívětivé… A dá se v tom dělat ledacos…

 30. No, popravdě jsem nepotřeboval nic, kdybych pořádně kouknul, co umí ten program od Sony 🙂

  Pesi, to bych si nedovolil, používat stejnej program jako ty 😀

 31. >>34 Halladine, precti si to jeste jednou, co jsi rekl.Ja jsem jen poukazal na to, ze pacholici, kteri se v NATO schovavaji, nevi, (vi!) co je to kontrakt. Co Ty tu kecas o americkych „intervencich“? Dostal jsi snad nekdy z Washingtonu ucet?

 32. (40) Je to marný, je to marný, je to marný. 😛

 33. závazek zvýšit zbrojní vydaje není kontrakt 🙂
  Mimochodem, ty US zbrojní výdaje jsou šílene.
  Utrácet na zbrojení polovinu celosvětových výdajů neumím nazvat jinak.
  Státní dluh ustavičně roste.

 34. Dobrej večír.

  já odstřel Těšnova pamatuju. BYla jsem krátce po škole a mezi architekty se o tom dost mluvilo. A ve škole visely na stěnách ještě nějaký návrhy na jeho revitalizaci. Škoda ho, bylo to prý jedno z nejkrásnějších nádraží evropy.

  Večer jsme byli v Národním, (dárek mému drahému choti k šedesátinám) a bylo to skvělý. Neřešte furt Koreu, vyražte někdy na operu 🙂

 35. >>42 Ja o koze a Ty, schvalne, o voze. Nekdo by tomu mohl rict zamerne lhani. Jeste tedy jednou: Ja mluvim o kontraktu, ktery podepsaly vsechny zeme, ktere se schovavaji v NATO. Ten kontrakt rika, ze kazdy clen zminene organizace ma zaplatit dve procenta ze sveho GDP jako investici do sve narodni obrany. Dokud nezaplati svuj slibeny prispevek, jsou parasity a jednou z pricin, proc nase sekyra roste a roste. Nekecej mne, Halladine, o nasich vydajich a dluzich. Zamet si napred pred vlastnim prahem. Jestli potrebujes obolos na zakoupeni metly, piskni! Amerika doda.

 36. stát výdaje v mld. USD za rok 2016
  nárůst
  USA 611 1,7 %
  Čína 215 5,4 %
  Rusko 69,2 5,9 %
  Saúdská Arábie 63,7 -30 %
  Indie 55,9 8,5 %

  Rusko v roce 2016 utratilo jen 27 procent celkových výdajů evropských členských zemí NATO na obranu“.

  PM, co je to kontrakt

  Kontrakt je: Kupní smlouva. Písemné ujednání mezi prodávajícím a kupujícím o prodeji a koupi zboží nebo služeb.

 37. Lhani je zamerne nemluveni pravdy. O trosicku nizsim prohreskem je mlzeni.Jinak jsem vdecen, ze mne byl vysvetlen termin kontrakt.

 38. 2 43
  Těšnov, neboli správně Denisovo nádraží bylo to nějakou soutěží architektů vyhlášeno nejkrásnějším nádražím Evropy. Jakou nevím, nejsem architekt. S.Kapek se v předvečer otevření SJ magistrály projel a nařídil – okamžitě zbourat. Druhý den bylo odstřeleno.

 39. 2 35 Libeň dolní bylo nádraží (zastávka) pod Palmovkou a proto tenkrát nemohly tramvaje od Palmovky do Libně. Byly tam jen nějaké nouzové koleje, protože tramvaje přes šraňky, to by asi opravdu nešlo.

 40. PM,

  nedělej si ze mně srandu. USA nezbrojí proto, aby nahradila naše deficity. USA zbrojí proto, aby mohla vládnout světu. A dělat po světě bordel, jako v Iráku, Sýrii a Lybii.
  Rusko není vojenská hrozba, Rusko nezbrojí proto , aby ovládlo svět, jak se kdysi pokoušel SSSR. Rusko na to prostě nemá.
  Rusko zbrojí proto, aby jeho napadení byla hodně drahá záležitost, ale ani to se mu bůhvíjak dobře nedaří.

  Má fůru problémů, nejen s penězi ale i s nedostatkem výrobních a výzkumných kapacit.

  Ty evropské státy to vědí, nejsou blbé, a proto se jim nechce utrácet zbytečně peníze, které potřebují na spoustu jiných věcí.
  Akorát Frantíci ty peníze utrácej, ale Frantíci jsou Frantíci. 🙂
  Furt se snažej hrát na velmoc. Kromě nich už jenom Řecko, ale to se bojí Turků, ne Rusů… A Pobaltí….
  Ale na ty Rusko sere…..

 41. 47 s tím Kapkem a odstřelem druhý den je to urban legend.
  jednak bez odstřelu by ta magistrála nešla postavit (vede právě přes bývalé nádrazží) a jednak to odstřelení se připravuje hódně dlouho.

 42. Quivisi,
  ale představa, jak se komunistický bomber v noci plíží s tlumeným pochechtáváním ztichlým těšnovským nádražím… hledá po kapsách sirky… zapaluje šňůru… To je malebné, že?
  http://1url.cz/kt8mu

 43. a druhý díl – zelený bareťák se plíží Letenskými sady ke Stalinovu pomníku atd 🙂

 44. Senátorka Renata Chmelová: (– hodlá se postavit výzvě) v místě Senát Parlamentu ČR
  25 duben v 13:54 · Praha ·
  Pracovní úraz na kole, 0‰ alkohol. Senát Parlamentu ČR pustil do 2. čtení toleranci 0,5‰ alkoholu nejen na cyklostezkách, ale i silnicích 3.tř. Jsem proti! #dontdrinkanddrive Jaký máte názor vy?

  Tenhle kratičký příspěvek beru jako koncentrovanou ukázku zelené tuposti. Pracovní úraz… 0‰… Je proti! … A diskuse je rovněž výživná.
  Hlavně, že takovýhle příspěvek je sponzorovaný.

 45. Honzo ze Ž.
  Škoda že nejsem senátorem. Já bych myšlenku soudružky senátorky ještě dále rozvinul a taxativně bych vyjmenoval všechny dopravní prostředky, kterými by mohl zaměstnanec měnit souřadnice. A šel bych na to z gruntu od vrtné soupravy přes metro přes rakety až ke kosmické stanici. A samozřejmě s nutnými výjimkami, jako jsou senátorské polobotky, senátorské lodičky, senátorská služební auta, kolo senátorky Renaty Chmelové…
  Kurwa, to by bylo paragrafové znění!!!!

 46. quivisi,
  Stalinův pomník bych viděl spíš na akci motostřelecké roty majora Ticháčka

 47. Dobré ráno,

  50 -máte pravdu , quivisi, ten odstřel se plánoval dlouho.
  Moje bývalá kolejní spolubydlící tenkrát pracovala v památkovém ústavu a památkáři se tekrát fakt snažili, aby se nebouralo. Dlouho to bylo na hraně, ale tehdy vždycky měl nakonec poslední slovo UV. Možná tak vznikla legenda o Kapkovi a bourání druhý den.
  Komunisti se samozřejmě moc nechlubili tím, že se chystá demolice, ale v odborné veřejnosti s eo tom vědělo.

  Pitomost je to i technicky – odstřel budovy v husté zástavbě není sranda a je nutno demolici pečlivě připravit, propočítat množství trhavin, jejich umístění, načasování, tomu musí předcházet pečlivé zdokumentování budovy včetně případných vad. To neuděláte přes noc, to je práce na týdny, ne-li na měsíce.

  Fakt je, že se dost dlouho hledalo pro nefungující nádraží využití. Počítalo se mimo jiné s menzou nebo nákupním střediskem, otázka je, nakolik by jiné využití zachovalo celkový charakter a styl budovy. Ono totiž nejde jen o to, že zůstane fasáda a klenby a sloupy….

 48. Tohle je zajímavé, to my tady známe, akorát ne v takovém rozsahu…
  Syrská vláda plánuje rozsáhlé vyvlastnění, napsal server deníku Die Welt. Tamější režim totiž před dvěma týdny schválil zákon, podle něhož musí všichni Syřané zaregistrovat do čtyř týdnů svůj soukromý majetek, tedy domy, pozemky, byty. Kdo tuto lhůtu nestihne, tomu hrozí, že o svůj majetek přijde. Po uplynutí této lhůty totiž veškerý majetek bez registrace automaticky propadne státu.

 49. „Těšnov, neboli správně Denisovo nádraží bylo to nějakou soutěží architektů vyhlášeno nejkrásnějším nádražím Evropy. “

  Soutěže architektů jsou něco jiného, než ankety, která stavba je nejkrásnější. Architektonické souteže jsou soutěže o nejlepší návrh stavby.

  Mohla se tedy konat soutěž o nejlepší návrh v době, kdy se nádraží stavělo, ale mám za to, že asi nic takového neproběhlo.

  O stavbě i bourání Těšnova, jakož i o vývoji celé oblasti ví hodně šakal, ale ten se zde už nevyskytuje, aby moje případné bludy uvedl na pravou míru.

 50. Dobré sváteční předpolední,

  ptakopysku,
  tak to aby se ti inženýři a doktoři kalupem vrátili domů, ne ? A sjednocování rodin by mělo následovat.

 51. Taky bych myslel. Pracující odborníci určitě budou mít našetřeno, aby s nějakou nízkonákladovkou odletěli na otočku domů a učinili úřednímu šimlovi zadost. A ty, kteří našetřeno nemají, bez problémů odškodní německá, britská a francouzská vláda, protože chatrče ubohých chudých, kteří přešli pěšky Evropu na útěku před válkou, mohou mít cenu v řádu desítek euro.

 52. 53 Honzo, ono je to složitější. Obecně, jízda na kole není pobažována za výkon činnosti, při které by mohlo dojít k ohrožení života či zdraví nebo ke způsobení větší škody na cizím majetku. Tak i na kole vybaveném pomocným elektrickým či spalovacím motorem. Protože jsou to nejsou vozidla, jejichž řízení na veřejných komunikacích je podmíněno zvlštní kvalifikací osvědčenou držením řidičského oprávnění. Naproti tomu jízda například mopedem, třebaže nejlehčím, jehož konstrukční rychlost nedosahuje reálně dosažitelné rychlosti prvně jmenovaných vehiklů, výkonem takové činnosti.
  Tak po třech deci vína například hubený babetista Modrý jedoucí dvacetikolometrovou rychlostí po rovině nefrekventované okresky je v nerovné pozici s dobře živeným PeSem sjíždějícím krpál na těžkém kole značky Ukrajina. Tak rozlišování nebezpečnosti činnosti ne v závislosti na reálné nebezpečnosti, ale podle nutnosti být opatřen náležitým lejstrem, a navíc v další navrhované zákonné nerovnoprávnosti, při policejní kontrole či v rozličných kolizních případech může mít vážné právní a v návaznosti na ně i faktické nepříjemné důsledky.

  Podle mě, v diskutovaném případě, režim pro řidiče veškerých vozidel, způsobilých pohybovat se vyšší rychlostí než je rychlost chůze, dejme tomu vyšší než deset km za hodinu, v pohybujících se po veřejných komunikacích, by měl být rovný.

 53. Ale je to v pořádku. Co si Bandar-lóg z Archy B zvolil…

 54. Schumacher, houby 🙂

  Foundry na mé bývalé babetě vesele švihá 50.

  Já z té Babety koupená tuším v roce 1991 párkrát spadnul. Pokud člověk nepadne hlavou na obrubník, tak to jde.
  Ale už se tak zabila fůra picyklistů, o variantě, že ho sejme nějakej automobilista ani nemluvě.

 55. Takže PeS na rovině nemá nárok Foundryho dohonit, natož ohrozit 🙂

 56. 60

  Ono je to taky o něčem jiném. Když koukáte na fotky měst, ve kterých se válčilo, je to samá ruina.
  Něco se s tím bude muset dělat.
  Varianta, že by to zbořeniště těm, co jsou v zahraničí někdo na své náklady opravoval je nemyslitelná, a na cizím pozemku nikdo stavět nebude.
  A nafurt tam ty zříceniny být nemohou.

 57. A jen bych připomenul, že nemovitosti v Kosovu po tom, co Srbové před okupací vzali nohy na ramena, okupační orgány prodaly v dražbách Albáncům, a domy uprchlých Srbů z Chorvatska vyhodila armáda do luftu.
  Takže……….

 58. Halladine, halladine,
  kdy ty už se naučíš vnímat svět dialekticky. Vždyť tento bezprecedentní Asadův krok přímo volá po humanitárním bombardování!

 59. Halladine, jak je, proboha, možné spadnout z Babety?

 60. Jak je, proboha, možné spadnout z Babety?
  Snadno. Člověk se špatně zapře, Babeta sebou cukne a je to…

 61. I s Babetou se dá spadnout … z postele, jak říkal ten jeden druhému:“Ty máš tak veselou manželku, včera jsme se tak smáli, že jsme spadli z postele!“

 62. No, člověk se na chvíli zastaví u domácího pána a hned se tady dozvídá věci – on mě někdo někdy viděl na kole, natož značky Ukrajina? Dotyčný si buďto bohapustě vymýšlí, nebo má halucinace pod vlivem omamných látek… To se alkoholem neokecá…

 63. Bohapustě si vymýšlí , ale představa je to pěkná… 🙂 Pan docent PeS šlapající na Ukrajině 🙂
  Asi by byly reakce podobné těm, co se staly mi.
  Zjistil jsem, že mám v podlaze Š 120 díry , tak jsem to dal do autobazaru na Agroteku, odvezl si Favorita , a pro něco se vrátil do prodejny- ovšem na Babetě.
  Pan vedoucí vytřeštiol oči a pronesl “ To nemyslíte vážně, pane doktore, na tomhle kozím dechu ?“ 😀
  A já si na té Babetě připadal jako Foundry na 750 🙂
  Svět je zlej 😀

 64. (49) Pokud je to myšleno vážně, tak vtip roku.

 65. 77

  Žádnej vtip, holá fakta.
  Co z toho, co jsem napsal zpochybňujete ?

 66. Nahoře je právní rozbor od kocoura… Starší…
  Jak kydáme ten hnůj, tak aby nešlo náhodou dopryč i něco užitečného – tak to domácí pán opublikoval…
  Jinak – včera jsem odstranil jen část toho hnoje, teď kydám(e) dál… Už jsem/jsme těch spamů vymazali asi 10 000…

 67. 80

  To jsou asi komentáře čekající na schválení, ne ?
  Ale jak se podařilo vylepit ten spamovej článek….

 68. Nádraží Praha-Těšnov bylo bouráno ve dvou etapách. Nejprve v souvislosti se stavbou SJ magistrály někdy v první půli 70. let jedno křídlo budovy, zbytek pak v roce 1985.
  To nádraží „někde u Invalidovny“ byla zastávka Praha-Karlín.

 69. 82 – o je ono. Ta zastávka Libeň dolní byla na Palmovce a hned za ní byly šraňky na ulici směrem do Libně.

 70. Aero,
  vy jste bolševik jako vyšitý. Vyrazí se Vám názor, a toho se držíte, i kdyby trakaře padaly 🙂
  Bez ohledu na fakty.

 71. Ani nevíte, Halladine, jak jste mě potěšil. Minus a minus dává plus.

Komentáře nejsou povoleny.