BFPT 2012

aneb:  kdy a kde?

 

 Kdy je už rozhodnuto : 6.10.2012

Kde, je ovšem podmíněno otázkou kolik?

Ten hotel, se kterým jsem uvažoval, má na tento weekend ( a navšechny v říjnu), plno. Ten Canada club má nové nájemce a není s nimi tak příjemné jednání jako s tím majitelem. Nehledě na to, že to asi bude příliš velké. (?)Takže se musím rychle poohlédnout jinde. A k tomu dost potřebuji vědět, kolik nás asi bude.

Takže zvažte a hlašte se. Čím dříve, tím lépe.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 162 komentářů u „BFPT 2012

 1. 1151
  maYda says:

  Může mi někdo vysvětlit, co může být „tajné“ na ministerstvu kultury? Kolik mají v Národním uklízeček?

  http://praha.idnes.cz/mluvci-bourala-v-limuzine-ministryne-kultury-f4h-/praha-zpravy.aspx?c=A120912_185356_praha-zpravy_jj

  Jinak informace, že po srážce limuzíny s jiným autem odešla mluvčí na tramvaj, nepostrádá jistý půvab. Od popsaného místa nehody je to k úřadu vlády něco málo přes 300 metrů.

 2. 1152
  Matzurka says:

  ad Schumacher [1135]
  http://www.spacewesterns.com/articles/105/
  Ano, jsou zákony, které nelze porušit bez fatálních následků…. Napsané je to dobře.

 3. 1153
  Pavel Kořenský says:

  maYdo: normálně řekla řidiči ať na to šlápně, že ty papíry jenom odevzdá na Úřadu vlády a chce být brzo doma. Zbytek jsou standardní hlody pro plebs. Nic dramatického bych za tím nehledal.

 4. 1154
  Oteplovač says:

  Pavle Kořenský, z toho vektoru šíření bych nedělal předčasné závěry. To se jistě vysvětlí. A podle mého názoru se na zdroj methylalkoholu přijde. Bude to chvíli trvat , vyžadovat kapánek náročnější analýzy ale přijde se určitě. Každá průmyslová výrobna methylalkoholu (a z černé pálenice methylalkohol nepochází zcela určitě) bude mít malinko jinou technologii a zařízení a jiný obsah příměsi x či y, třeba stopové. Nelze neuspět. A všechny ty výrobny budou mít hodně důvodů ke spolupráci s policií.

 5. 1155
  Matzurka says:

  Jirko,
  ten methanol musí proběhnout metabolismem, a tak asi bude účinkovat dle individuálních dispozic a požitého množství.

  Teroristy bych za tím neviděla, copak jsou zaměření na „socky“ ? Problém pro vyšetřování je IMHO v tom, že oběti jaksi nejsou schopny výpovědi, takže nelze zjistit společného jmenovatele….
  Nicméně, wikipedie vyplivla tenhle případ, možná to nakonec bude něco podobného:
  http://en.wikipedia.org/wiki/P%C3%A4rnu_methanol_tragedy

 6. 1156
  Pavel Kořenský says:

  Oteplovači: samotný zdroj toho metanolu je víceméně nepodstatný.
  Toho se po světě denně vyrábí tisíce tun a dohledat se to víceméně nedá. Když si třeba z Německa objednám 50 litrů paliva pro modelářské motory se žhavící svíčkou, dostanu 50 litrů víceméně čistého metanolu smíchaného s pár procenty syntetického oleje. Oddělit olej není problém a ta německá firma co to palivo míchá a prodává nakupuje samotný metanol v Číně. Na tom nedohledáš naprosto nic.
  Pochopitelně, nikdo nebude nakupovat modelářské palivo aby ho proměnil na surovinu pro výrobu kořalky u Ťongů, na tom by prodělal kalhoty (litr toho paliva stojí o dost víc než dva litry kořalky). Ale kdyby chtěl někdo škodit, klidně by to udělat mohl…

  Jenže zakázat to není řešení. To zkoušel bolševik a bylo to úplně na houby. Jediný efekt byl ten, že palivo pro modelářské motory byl víceméně nedostupné.

 7. 1157
  Pavel Kořenský says:

  Matzurko: na „socky“ jistě ne. Ale umím si představit nějaké pošuky z „Ligy abstinentů“ nebo podobného spolku, co chtějí škodit pro svoje „vyšší cíle“. Nebo pár naprosto „normálních“ muslimů, kteří mají pevně vštípenou zásadu, že chlastat se nemá.
  A takový spolek pomatenců spíš podstrčí metyl do kiosku než do restaurace vyšší cenové skupiny, kde by musel pančovat Hennesy XO nebo podobný nápoj.

 8. 1158
  maYda says:

  já z toho nedělám drámo, Pavle.

  Jen mi to přišlo srandovní, že „tajný dokumenty“, když je to ministerstvo hlavně přes přes herce, pimprlata a umělce. 😀

  i když – taky přes církve a tam si zrovna v tejhle době mohly vyskynout nějaký choulostivý papíry.

  No a tou křižovatkou, kde jsou jediný světla v ulici u Lužického semináře, jezdím denně do práce, takže vím, že je blbost, aby osoba, mířící na úřad vlády, šla na tramvaj. To je jen taková malá škodolibá radost, že jsem nachytala PaH při blábolu 🙂

  Ono, mimochodem, při průjezdnosti malostranských uliček se na to moc šlápnout nedá a asi by bylo nejrychlejší, kdyby šla paní mluvčí pěšky celou trasu od ministerstva na úřad vlády.

 9. 1159
  PeS says:

  Mno, postupně dospíváte k tomu, co tu ptakopysk již delší dobu propaguje pod názvem „čí bony“… A jak bolavej palec z toho čumí Nečas a Kalousek. Dobro došli…

 10. 1160
  Šumavák says:

  Pojďte nahoru!

 11. 1161
  Schumacher says:

  2 P.K. & Jirka ppa etc.: souhlasím, má to logiku. Úvahy oněch orgánů jsou naprosto mimo mísu. Pozorované svědčí jen o tom, že státní moc prostřednictvím příslušných úředníků demonstruje svoji aktivitu. Dříve či jinde se to řešívalo organizovanými či neorganizovanými pogromy na vybranou menšinu, kvótami pro zastřelení tolik a tolika třídních nepřátel, případně jejich dodání do lágrů („Neříkej mi soudruhu, že u vás žádní nejsou. Abychom si nepřišli pro Tebe.“ Tak se soudruh postaral aby plán byl splněn i v jkeho rajónu.) Teď otravují licencované lihopalníky a likérníky.

 12. 1162
  Schumacher says:

  Jirko ppa etc. se selektivotou nejsi úplně mimo mísu. Část jisté populace se kterou se občas potýkáš to metabolizuje lépe a proto toho bez následků snese více.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *