BFPT 2012 podruhé

Aneb: mějte soucit s mými koňmi!

Organizační otázky:

– otázka : co bude na praseti? Odpověď: prase. Je objednané a bude na rožni.

– otázka: Kde bude na rožni?  Odpověď: U mě. V případě krajně nepříznivého počasí v penzionu.

– otázka: Ve kterém penzionu? Odpověď: V Alpské růži ve Vyšším Brodě. Noclehy jsou domluveny už od pátku.

– Otázka: Přijedete ještě někdo, kromě MP a (případně) Dušana na „Nevodičku“ již v pátek? Tím prasetem bude třeba v sobotu točit a přikládat, udržovat oheň, čepovat pivo a tak vůbec…

Tentokrát není třeba objednávky v hotelu předem,  Jimmy (provozovatel) s námi počítá a budeme mít ten pension pro sebe.Takže se těším ! Případné dotazy mailem, skype…

 

PS.

Jo a ten soucit…doufám, že z toho prasete nic nezbyde, abych to nemusel dojídat, to by mě ti koně už neunesli ! 😀

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

985 komentářů u „BFPT 2012 podruhé

 1. 951
  Rpuť says:

  maYdo, v případě starého města Karel IV. nebyl investorem.

 2. 952
  Schumacher says:

  Rputi 942, to je něco podobného jako by se pančovanou nafotou kousaly motory a Kalousek prohlásil, že je to tím, že lidi moc jezděj a v důsledku toho je moc bouraček.

 3. 953
  Schumacher says:

  Foundry aneb stručněji, konat dobro za cizí prachy není až takovej kumšt.

 4. 954
  maYda says:

  Tak teď jsem poněkud zmatená, rputi. Měla jsem za to, že KArel založil Nové město Pražské.

  A Staré město vzniklo dřív, něco tam už bylo i před KArlem. Poměry, které Karel v království vytvořil, nepochybně přispěly k jeho rozvoji, to mu asi nelze upřít. Ale neřekla bych, že ho vytvořil.

 5. 955
  maYda says:

  A padám, dítě má ve škole představení, odcházím tleskat. 🙂

 6. 956
  Rpuť says:

  maYdo, mea culpa, mea maxima culpa – zajisté Nové Město Pražské!
  http://www.vaclavak.cz/historie.php?id=20

  Ale co se Starého města dotejčí:
  Takovej první rychtář krále Václava, to mohlo být něco jako třeba primátor, že ano.

  …Jedinou plánovanou součástí Starého Města, což je zřetelně viditelné i na současných mapách, se stalo osídlení kolem kostela sv. Havla, tedy Havelské Město, které založil lokátor, první rychtář a mincmistr krále Václava I.(1230 – 1250) Eberhard…
  http://www.praha1.cz/cps/praha-1-historie.html

 7. 957
  Rpuť says:

  Schumi 952 – já se velmi obávám, že Kalousek zavětřil možnost zvýšení spotřební daně na tvrdej alkohol.
  On si nedá říct a nedá!

 8. 958
  Andy says:

  Ono je to fuk, co je na billboardu, snad jen fakt, že to někdo může brát vážně mne překvapuje…což je lepší než být cynikem. Dodnes jsem se domnívala, že jediný účel těch kampaní je vyprat prachy a vytvořit černé fondy. Haleluja.

 9. 959
  ptakopysk says:

  fantazie… než člověk složí hromadu dřeva, dostane se debata od v Bolce domestikovaného Syřana k v Praze domestikovanému Lucemburčanovi Karlovi IV. od prachů VW k úvěrům. Jsem rád, že mohu dýchat stejný vzduch a kráčet prachem zvířeným vznešenými láptěmi tolika možných primátorů, kteří, pokud strana zavolá a oni dostanou sto megašušní a úspěšnou fabriku na sousedních pozemcích, dokážou s přehledem řídit město, aby se to jeho obyvatelům líbilo.
  A to jsem chtěl jenom maličko přidat na hromádku označenou biblickým „Ne podle slov, ale podle skutků poznáte je.“ Tedy porovnat konání kandidátů versus žvásty na billboardech vymyšlené modrými, oranžovými či černými Goebelsy. 🙂 🙂 🙂
  No nic, jdu si zobnout trochu singlemaltu, dokud ještě je a budu dělat, že jsou všichni letadlo, abych nevybočoval z kolektivu.

 10. 960
  Dana says:

  Martine, nevím čím to je, ale když jsme zahlédla letmo Kalouska v TV, jak hlasem starostlivého ovčáka sděluje stádu, že vláda zmírní….., napadla mě přesně tvoje 945.
  Začínám mít dojem, že TOP s námi hraje domluvenou činohru – Heger, vzhledem dobrotivý, dělá nepopulární kroky, aby je v zápětí Kalousek, vzhledem .. nedobrotivý.. napravoval a dělal dobro pro lid. Úžasná dělba práce a rolí.

 11. 961
  ptakopysk says:

  Andy,
  jděte se bodnout! Já než vyplodím svejch několik slof, vy to napíšete ve zkratce jednou větou. A já pak vypadám jako alternativně intelginetní 😛

 12. 962
  Rpuť says:

  Dano, někdo musí bejt dobrotivej a s knížetem se už moc parády nenadělá.
  Ale jestli Kalous zdraží pfefrmincku, tak tu nesmí páchnout do hospody. Místní štamgasti tomu tady holdujou 🙂

 13. 963
  Foundryman says:

  Teď jsem to slyšel v rádiu na vlastní ucha – Severočeský kraj vytvoří prostřednictvím hejtmanky Vaňhové hromadu pracovních míst (za „evropské“ peníze). Takže je to tak, vytvoří a další debata je zbytečná, neb paní hejtmanka by přece do rádia nelhala.

 14. 964
  Schumacher says:

  Rputi, nechtěl bych být ministrem financí. Nebuďme až tak nespravedliví. Jeho možnosti jsou obecně špatné. S těmihle zákonnými a politickými omezeními, s tímhle štábem, s tímhle vojskem a na tomhle poli by to nevládnul ani….ani Modrej.

 15. 965
  PeS says:

  2 Dana – ad 960 – a když jsem to mnohem otevřeněji napsal na začátku téhle šaškárny, mluvili tu mnozí o Hanlonově břitvě.
  Jenže já tvrdím, že kdo byl hajzl v mládí, ve stáří se stane jen starým hajzlem. A já toho zkurvence znám od malička. Vždycky chtěl s někým vychcávat. A vždycky byl ten nejvychcanější, hodný, ušlechtilý Fridolín.
  Celá slavná prohibice posloužila jedinému účelu – zamést nepohodlné stopy. Několik nastrčených figur půjde do kriminálu, vovčani se upokojí, celej cirkus je od sraček a vtom vchází on, celý v bílém a shora na to měsíc!

 16. 966
  Schumacher says:

  Foundry 963, a až evropské peníze dojdou tak pracovní místa zmizí. Protože i mně je jasné co? Že pracoví místa se udržují produkcí zboží udatelného na trhu. I když, pravda, uznávám, třebaže, Modrej, ekonomicky se mi to nelíbí, nemusí to být právě zboží produkované z oněch pracovních míst. Ale někdo na to přerozdělení, znovu zdůrazňuju Modrej, které se mi nelíbí, sakra musí vyprodukovat. A jestliže ta místa nejsou schopna udržet s evlastní produkcí a jsou závislá na přerozdělování cizí práce, pak to vyjde dráže, než ty lidi život přímo. Protože jejich obživa plus náklady na přerozdělovací cirkus a všechny ty úředníky.

 17. 967
  Pavel Kořenský says:

  Dejte pokoj s billboardama. Nám tady během noci na dnešek vyrostl nějaký Grulich (ODS) v nadživotní velikosti a já se ho po ránu normálně lekl. 🙁

 18. 968
  Pavel Kořenský says:

  Jinak pokud se týká prohibičního třeštění v médiích, tak mně dneska zaujalo jedině to, že v nějaké ilegální míchárně našli 90.000 (slovy devadesáttisíc) kusů naprosto legálních kolků které byly původně vydané nějaké oficiální likérce. Likérka je v minulosti ohlásila jako ztracené či odcizené a obratem dostala nové.

  Tak mně tak napadá, jestli ony ty kolky nebudou úplně na hovno, jak jsem kdysi tvrdil v době jejich zavádění.

 19. 969
  tučňák says:

  Pavle K., já už jsem zahlédl upřesněnou verzi té zprávy, která oceňuje 90 tisíc velmi kvalitnícch padělkaných kolků …

  Což samozřejmě nic nemění na platnosti té poslední věty o kolcích na hovnech.

 20. 970
  AeroKarel says:

  No však už také různí rozumbradové tvrdí, že aby nebyly na hovno, měly by být dokonalejší(a dražší).
  Takže budou dražší na hovno.

 21. 971
  Šumavák says:

  Zdá se, že o vyjížďky spojené s vyhlídkovým letem vrtulníkem by mohl být docela zájem… :-((
  To bude hit letošní podzimní sezony….

  Zkurvená, zasraná EU se svojí věčnou ochranou obyvatel a nekonečnými zákazy- tentokrát chromu!! Takže nelze vyrábět „chromovou kůži“.A jestli jo, tak leda tak na podrážky!
  Za ta leta co jezdím, nepamatuji, že by se třmenový řemen z takto upravené kůže přetrhl.A že je Johny Walker měl na sedle dobře dvacet let!
  Dneska mi praskl asi dva, tři roky starý třmenový řemen z eko-biokůže, nejvyšší kvality, deklarovaný jako vybavení pro profesionály. Bratru ( i sestře) ca 2000 za pár. Ten druhej se taky může vyhodit. Ten sráč vydrží dva roky záruky a nesmí se na tom moc jezdit !!! Abych na to dal ten třmen, co tam tři lidi víc půl hodiny hledali, než já se dokázal postavit na nohy, a omlátil ho té prodavačce o hlavu by asi nepomohlo, ona celkem asi věří tomu, co je u zboží deklarováno… :-((

  Chvíli jsem si myslel, že to zabrzdím a zvládnu i bez toho třmenu. Pak na nás za okrajem lesa vybafl traktor s balíkem na čelním nakladači a ty kotrmelce, ty bych vám přál vidět…. :-((
  Kdyby to někdo natáčel, mám hned ( jak se zase budu moci hýbat) angažmá v Hollywoodu…. :-((
  Nešlo by dát návrh PS PČR aby odhlasovala, že půl metru nad zemí musí povinně přestat působit zemská přitažlivost bez ohledu na kinetickou energii dopadajícího tělesa?
  Víte co letadel by to zachránilo?

  PS.
  Já už vrtulníkem párkrát letěl a taky mi bylo trapné ho zase volat, k tomu ještě opět na skoro stejné místo…..i když, dnes už by to snáze hledali, že?

  PPS.
  Nahoře je nový článek a kdybych se pár dní nehlásil, tak na mě zdravotnictví plejtvá sádrou… 🙁

 22. 972
  tučňák says:

  Jo, Karle, hovno, to nikdy není zadarmo …

 23. 973
  Rpuť says:

  Dušane, skutečně to tak Romneyho poškodilo? Konec konců je to pravda!

  Tajné video: Mitt Romney pomlouvá Obamovy voliče
  …“Je s ním (s Obamou) 47 procent lidí, kteří jsou závislí na vládě, kteří si myslí, že jsou oběti, kteří si myslí, že vláda se o ně má postarat, že mají právo na zdravotní péči, na stravu, na bydlení, na všechno. Nikdy je nepřesvědčím, že mají mít osobní odpovědnost a postarat se o svůj život,“ uvedl republikánský kandidát…
  http://www.lidovky.cz/v-usa-zverejneno-tajne-porizene-video-ktere-asi-poskodi-romneyho-py5-/ln_zahranici.asp?c=A120918_072431_ln_zahranici_hm

 24. 974
  Foundryman says:

  Romney by to měl říct naplno veřejně.

 25. 975
  maYda says:

  Jó rputi, pravda nebývá populární a konec konců se za ni, jak známo, platí kopancem

 26. 976
  Rpuť says:

  Foundry a bylo to něco platné.
  Já myslím, že by z toho byl jen strašnej řev o dyzgrymynaci. A protože tahle společnost neustále nutí kohokoli se omlouvat za cokoli, tak by mu to asi moc nepomohlo.

 27. 977
  Rpuť says:

  Stejně by ně zajímalo, kde se vzalo to obecné flagelanství a ještě k tomu v takové míře?

 28. 978
  PeS says:

  2 Schumi – ad 966 – že tys zaostal v povinné četbě a nepřečetl sis „životy svatých“?
  To už je jak inspektor Trachta a jeho zbytečné otázky v kriminalistice… A přitom jsou všude k dostání…
  No a jinak mi to připomíná závěrečnou scénu Dürenmattova „Herkules a Augiášův chlív“. Kdo četl, možná pochopí…

 29. 979
  PeS says:

  2 Pavel Kořenský ad 968 – já bych to tak nepodceňoval… Ty kolky jsou minimálně na 4 věci:
  Na nic, na hovno, navíc – a ještě přebytečně!

 30. 980
  Andy says:

  Musím se k tomu chlastu ještě vrátit- http://zpravy.idnes.cz/prohibice-v-cesku-do-prodeje-novy-alkohol-f1n-/domaci.aspx?c=A120918_221804_domaci_ert

  Skutečně si nejlepší z nejlepších myslí, že nějaký padělatel kořalky nemá papíry v perfektním pořádku? Že těch pár flašek míchá veřejně a prodává na fakturu?

  Rok v zelinářském velkoobchodu mi ukázal asi desetinu toho, jak se to dělá…a oči mi z toho jdou šejdrem ještě dnes. Kalousek je skutečně komik.

 31. 981
  Rpuť says:

  Dobré ránko!
  Do kdy má podle Mayů nastat ten konec světa? 21.12.12?

  …Westerwelle, který prohlásil, že chce bojovat s krizí důvěry v Evropě „s proevropským odhodláním” list Süddeutsche Zeitung ujišťuje, že vidí světlo na konci tunelu” krize…

  Teď ještě jen, kdyby řekl, z které strany ta lokomotiva přijede!

  …Počítá se s vytvořením Evropského měnového fondu (EMF), který má posílit hospodářskou a měnovou unii. Rovněž plánuje posílení kompetencí Komise v případech „porušování evropských hodnot”. A v neposlední řadě padl v rámci ochrany vnějších evropských hranic návrh na vytvoření společné pohraniční policie…
  http://www.presseurop.eu/cs/content/news-brief/2715761-skupina-budoucnosti-pripravuje-federalni-budoucnost

  Tak snad aby sebou ten Kalous hodil! Posilnění budeme potřebovat…

 32. 982
 33. 983
  Rpuť says:

  Omluva za špatný link!

  Pacient s otravou metylalkoholem.:)

  http://www.stream.cz/vtipky-srandicky/496234-bolek-polivka-uplaci-julinka-slivovici

 34. 984
  Schumacher says:

  Pesi, vím, že voda je mokrá. Že mnohdy účelem přerozdělování není blaho pro jeho adresáty, ale blaho přerozdělujícího bidelníka. Jen jsem si tak heknul.

 35. 985
  divana says:

  na primě kalousek
  první odpověď na otázku, co udělal za poslední dva roky: scela jistě stoupl počet kontrol!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *