BFPT 2015

Přiblížil se opět podzim a s ním termín BFPT 2015.
Pork trophy opět bude a bude  již tradičně první weekend v říjnu, tj:

…………………………………………. 3.10.2015 ve Studánkách…………………………………….

Ubytování a večer je opět  domluven v Alpské růži. Takže všechno při starém, snad jen to prase bude letos hovězí ;-). Přihlášky do mailu, tam je nepřehlédnu. Těším se na viděnou !

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 660 komentářů u „BFPT 2015

 1. (1597) Svatý fotr si prý vezme jednu utečeneckou rodinu do Vatikánu. 😛 Je to celkem sranda, ale jedna věc je jistá: Pokud bychom se my (čímž mám na mysli demokratickokapitalistický Západ včetně svatého fotra) chovali jako Saudové, neuškodí to Saudům, ale nám.

 2. Nejjednodušší vysvětlení je jedné straně poněkud obtížné.

  A to je jaké ?
  Letadlo ještě ani nedohořelo, a Ukrajina už měla nahrávky separatistů a Západ viníky.

 3. 1592

  Odstranění Asáda by znamenalo, že se celá Sýrie dostane pod vládu ISIL, protože tzv. demokratická opozice je spolek pro srandu králíkům. A snaha Američanů vytvořit z nich bojeschopné jednotky se jaxi nedaří
  A znamenalo by to následně vyvraždění nesunitského obyvatelstva, hlavně alavitů a křesťanů

 4. 1604-ale jděte, miliony Syřanů Asada nenávídí a po jeho svržení vytvoří prodemokratickou vládu. Nebo i dvě, jako v třeba v Libyi. A se dvěma prezidentama, jako v Afghanistánu.

 5. 1599 a 1601 – názorný příklad myšlení člověka, který se prohlašuje za LIBERÁLA (i když prý podezřelého)

 6. dobré ráno,

  matzurko, já mám dojem, že když se Dana ptala na to, kdo vyhrál, tak nemyslela syrské válčení, ale kdo to komu nandal na tunajším pískovišti. 🙂

  Čím dál víc mám pocit, že kdyby ty araby nechali bejt, aby se vymordovali navzájem, v celkovém souhrnu by to obnášelo nakonec méně tragedii a menší katastrofu, než když se mocí mermo snaží euroatlantická civilizace situaci řešit.

  Ono jaksi nikomu nedochází, že my to umíme “řešit” jen po našem, a to není pro jinou kulturu akceptábl. Pokud Evropa nechce být islámská, asi se v prvé řadě neeměla, s prominutím, srát do muslimské Asie a Afriky.

  Jenže když oni mají tu ropu a jiné komodity a navíc se vždycky najde někdo jinej, kdo si tu končuínu bude chtít uzurpovat pro sebe. Velmoci jsou jako plyn. Jak je tam prázdnej prostor, tak se tam natlačí.

 7. AK,
  ďábel je v detailu. Pokud Porošenko vyřvává cosi o “edinoUkrajině”, tak jaksi zodpovídá i za “iredentisty”, a náhrady (neboť o ně jde) bude platit Ukrajina. Druhá věc je skutečnost, že opolčenci skutečně několik UA letounů sundali – myslím že krátce před tragédií MH17 to bylo SU-25. Takže Kyjev moc dobře věděl, co se tam děje. A teď přichází to hlavní – přesto neuzavřel letecký prostor pro civilní letadla. To už myslím zaznělo u nějakého německého soudu…. takže zase, v takovém případě bude platit Kyjev. A je už úplně jedno, odkud to přilítlo.
  Jak říkají Američani, “shit happens”. Taky se jim povedlo sundat civilní letadlo omylem, když měli někde u Long Islandu cvičení… to si pamatuji docela dobře, protože jsem tam v té době pobývala a let domů byl první “filcuňk”, do té doby nebývalý, neboť se spekulovalo o teroristech. Stejně tak se to “povedlo” i Rusům s korejským letem…. našlo by se toho více.
  Jenom v tomto případě je ale vyšetřování prováděno dost skandálním způsobem…..

 8. Pozor, za teroristy na svém území odpovídá jenom Asad.
  Za iredentisty odpovídá Putin.
  Čtete to tady roky, a pořád Vám to není jasné. 😉

 9. 1557 ptakopysku, podobný jako sankce vůči Rusku. Ne, že by EU neměla beztak dost problémů. Jenže si začala nebezpečně vyskakovat a Euro konkurovat USD. Dost dobrý motiv dostat EU do studené války s Ruskem, oslabující obě strany. Stejně tak se hodí i migrační vlna. Tohle všechno postihuje jen EU, ne USA užívající výhody přirozené izolace. Podobně jako politika vůči Kubě, zaměřená na omezení obchodu s evropskými zeměmi a připravit si ji pro obchodní invazi po zániku Castrova režimu, jak právě pozorujeme. Je to stejná strategie vedená se stejným cílem obchodní expanze “západních demokracií” jako nedávno zde ve východní Evropě a naposledy, nepodařená, na Ukrajině. V různých podobách prakticky totéž jako prolomení japonské izolace v roce 1857. Tehdy svoboda, demokracie a lidská práva nebyly standardní součástí diplomatického slovníku.

 10. 1615 – tak zpět, tady je lepší video z youtube
  https://www.youtube.com/watch?v=IjSNlGH4CYE

  Ale stejně bych to nebrala, ona ho podvědomně chtěla zadržet a v rukou měla kameru. A v tom druhé případě se prostě ocitla uprostřed davu a ruply jí nervy.
  Ne, že by se mi to líbilo, ale je to, jako vždy, když se hodí, nafouknuté.

 11. 1531 ráj…ano. Jako všude jinde v islámských zemích. Z nějakého důvodu jim to doma nejde, tak předpokládají, že z nějakého důvodu se jim to podaří v Německu.
  Nic jiného než další z forem “cargokultu”

 12. Juncker je ve formě. Běží mi v koutku monitoru čt 24. Vzpomínám na Husáka. Uměl hovořit i několik hodin, i hřímat i rozteskňovat se.

 13. Rputi,
  předpokládám, že scénárista N1TV chtěl s dotyčným uprchlíkem natočit seriál Nejmladší z rodu Husseinů. Prostý příběh chudého bezzemka, který zaplatí převaděčům osm tisíc eur, aby se dostal ze svého prostého hliněného 1+kk uprostřed nekonečných písků do vysněné Evropy. Zde chtěl vystudovat práva, vydělat peníze a založit neziskovou organizaci Hussein bez hranic, se kterou bude nenáslině bojovat za lepší život svých bratrů, sester, otců a tchýní v rodné Sýrii.
  No a v tom přijde blbá kameramanka a nakopne hlavního hrdinu, se kterým celý projekt stojí a padá. Já bych jí zabil…

 14. Juncker perlí:
  “Evropa vymírá a budeme potřebovat odborníky,” upozorňuje Juncker. Začátkem roku 2016 proto Komise předloží návrh, jak situaci řešit.
  – Ano, na všetko nám treba špecialistou.

  “Migraci je potřeba legalizovat. Nestačí protestovat proti nelegální migraci. Musíme zorganizovat legální způsoby, jak se dostat do Evropy.”
  – Ano. Barcelonský proces se ostudně opožďuje. Kde jsou ty kontrahované miliony nové krve pro vymírající Evropu.

  Projev jde v duchu nejlepších tradic rozvinutého socialismu. Ano! I ty jsi jedním z nás! Přitakejme zítřkům!

 15. 2 skimic – IMHO, odborníků na vykrádání domů a autobusů a na vytváření neskutečného bordelu kolem sebe máme u nás dost… Tak třeba bychom je mohli nabídnout jako mitgepäck – ke každému migrantovi jednu cikánskou rodinu jako doplněk… Určitě by se jim v Německu taky líbilo…

 16. poslanec č.358 si nasadil masku Merkelové a přišel potřást Junckerovi rukou (už plká 80 minut). Schulze se mohl pos.at 🙂 🙂 🙂

 17. kameramanka….zajímavé jak mnoho lidí je schopno popisovat něco co nemohli vidět. Sekvence snímků předložená jako “video” (za předpokladu, že je autentická)nemá rovnoměrné intervaly. Interval mezi posledním snímkem naklánějící se muže před kameramankou a prvním snímkem padajícího muže je výrazně delší. Je otázka jak scéna byla snímána, jestli kamerou nebo sekvenčním snímáním foťákem. Frekvence snímků neodpovídá frekvenci snímání kamerou. Pro první případ by snímky byly vybrané z video záznamu, ve druhém případě ze sekvence byly vynechány snímky situace při podrážení nohy. Klíčový snímek chybí. Ale i přesto je vidět, že muž se silně naklání dopředu ještě před kameramankou a že se s ní míjí s takovým odstupem, že nemohlo dojít ke kontaktu. Jen nemnozí si toho všimli. Naopak mnozí vhodně předzpracovaní se rozhořčují nad něčím co neviděli.

 18. 1628 kdyby Juncker dostal nalito vína ze sudu doplněného stejnou metodou jak prosazuje, nepochybně by si velmi hlasitě stěžoval.

 19. 1616

  Mimochodem – ten dotyčný prchá před policií…. Je fakt trestné pro občana, pomáhat policii ?

 20. 1629, ano to je náš primární problém. Desetitisíce kriminálních recidivistů všech kalibrů, nepoctivost a nepořádek kam se podíváš. Vystačíme si sami. Těch pár tisíc uprchlíků to o mnoho nezhorší.

 21. 1634 Halladine, záleží na tom kdo a pro jaký účel to posuzuje. V tomhle případě je to naprosto zavrženíhodné, třebaže k tomu (podle zveřejněného videa majícího to prokázat) nedošlo. Zavrženíhodné jednání zůstane zavrženíhodným jednáním, třebaže k němu nedošlo…

 22. 1636 Schumi
  no nevím nevím. Došlo nedošlo. Já bych tady spatřoval mnohem záludnější a tedy vědomý postup. Kameramenka sice patrně nohu nepodrazila, ale běženec s děckem přesto upadl, přičemž to VYPADALO tak, že mu nohu podrazila a upadl v této příčinné souvislosti. Kameramanka se takto zdánlivě nenamočila, ale na jejím místě bych si moc jistý nebyl. Ona totiž xenofobům podala návodný postup, jak proti běžencům postupovat, učinila tak v organizované skupině a toto jednání bylo masovými sdělovacími prostředky rozšířeno!

 23. (1621) Jo, já komentoval jen onu Mackovu glosu. Jistěže měl kdekdo konat jinak, než konal, to je obvyklé zjištění po prakticky jakémkoliv průseru. S tou Ukrajinou a povolením létat to dost ostře kontrastuje se superopatrným postupem evropského úřadu pro bezpečnost letového provozu Eurocontrol v případě oné islandské sopky.

 24. Halle 1640 –
  tak ten zcela zaručeně, vzhledem k tomu, že sobě vestu koupil, ženě a dětem nikoli…

 25. 1641-ale to je snad jasné, ani jsem to nepsal, to každému docvakne. Kozák, jižní moře a jeho kůň pijicí tuhle vodu (ona je ta voda teda slaná, ale zase, je to ruský imperiální kůň) …

 26. 1633

  Kdaž tak koukám na tu Rputinu fotku, s tou dámou velkých rozměrů napadá mě naprosto nevhodný a nekorektní ftip, který jsem včera četl na Psu…

  U starších manželů zvoní před Vanocemi dva pracovníci humanitární organizace s žádostí, jestli by si nevzali na Vánoce jedno chudáka běžence. Manželé souhlasí. Příští rok se celá situace opakuje. Třetí rok je ale odmítnou s tím, že už si koupili kapra …

 27. His Holiness is wrong. (jeho Svátost se mýlí)

  “They’re not refugees. This is an invasion,” said Bishop Laszlo Kiss-Rigo
  To nejsou uprchlíci, to je invaze, řekl Biskup Laszlo Kiss-Rigo
  https://www.washingtonpost.com/world/hungarian-bishop-says-pope-is-wrong-about-refugees/2015/09/07/fcba72e6-558a-11e5-9f54-1ea23f6e02f3_story.html?tid=sm_tw

  Tak to už je tedy VRCHOL!!! Ti maďaři musej všechno rozšťourat!!!
  Tak podívejte se pane Biskupe – především – Jeho Svátost, Váš přímý šéf, náměstek Ježíše Krista na Zemi a nástupce Svatého Petra, držitele svěřených mu samotným Ježíšem Kristem klíčů od Ráje je NEOMYLNÝ, aby tak skrze Ducha Svatého byla garantována neporušenost nauky.
  Co je na tom nepochopitelného?
  Asi jste zrovna v koleji chyběl, když to probírali.

 28. Skimici, jste nedostatečně vzdělán ve víře. PAPEŽ je od určité doby (jak definoval koncil) NEOMYLNÝ JEN VE VĚCECH VÍRY.
  Takže ta neomylnost se na imigranty NEVZTAHUJE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *