BFPT 2019

Čas prchá jako mrcha…a rok je pryč, co by dupl. I když v nemocnicích to budí opačný dojem. Tak znova přišel čas plánovat co dál.
Otevřete si plánovací kalendáře a pište si:

BFPT – neboli „prase“ se bude i letos konat a to tradičně
první říjnový weekend, tj.
5.10.2019
v loňském provedení.

Tedy … alespoň doufám, protože ten hotelier, kde jsme loni byli, se minulý pátek rozhodl v 41 (!) letech umřít na infarkt. Ale je to rodinný podnik, tak snad… doufám…


Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

576 komentářů u „BFPT 2019

 1. 551
  Šimon klein says:

  Pana generála jsem kroužkoval také. Jestli je ošlehán svými či cizími větry nevím, ale to co píše a říká má hlavu a patu. Věřím, že s dalšími evropskými pomocníky tu demoliční četu dají dohromady nebo alespoň budou do nejblbějších nápadů euronácků házet vidle.
  Minimálně inherující Brusel je mým momentálním pragmatickým přáním.

 2. 552
 3. 553
 4. 554
  quivis says:

  StK použil jméno esesáka člena NSDAP pro našeho europoslance z SPD, nevím jestli to myl úmysl, ale moc vtipné to není.

 5. 555
  maYda says:

  Dobré ráno,

  mně nejvíc potěšila Britanie. Se značnou převahou vyhrála strana Brexit. Zdá se, že těch nebohých neinformovaných chudáků, co nevěděli, pro co v referendu hlasují nebylo tolik, jak by si unijní propagandisté přáli.

 6. 556
  maYda says:

  „Nedokážu pochopit volení uskupení bez jasného programu.“

  Otázka je, jetsli si jejich voliči připouštrějí, že by měli mít nějaký program a nemají. Volí je proto, že volit piráty je prostě kůůůůl.

 7. 557
  maYda says:

  Ona ta mládež nezná dějiny a tak neví, že jednoho, co byl kůůůl, jsme tu už měli. 😀 😀 😀

 8. 558
  PeS says:

  No jo, ale to byl kůůůl v plotě…

 9. 559
 10. 560
  maYda says:

  I kůůůl v plotě je kůůůl. 😀

  Bohužel pro leckoho z tej mládeže začíná být kůůůl i ideologie, která z neschopnýho krejčíka udělala prvního tajdrdlíka ve státě

 11. 561
  Starý kocour says:

  2 qivis:
  Nevšiml jsem si, že se pan generál píše v českém transkriptu. Slyším německé jméno, píšu německy.
  Toho „esesáka“ neznám (nevězím v minulosti a nestuduji tak podrobně dějepis) a proto naprosto nechápu vaši úvahu, pane.

  Blaschke se může jmenovat kdokoliv. Bydleli jsme kdysi dávno vedle pána, který se tak jmenoval a byl to dost nepříjemný komunista. Nechal se přejmenovat na na „Blažka“. Nic to nezměmilo na podstatě jeho povahy.

 12. 562
  Starý kocour says:

  A ještě poznámka k „proruskosti“ gen. Blaška:
  Kdo nepřevezme protiruské názory z meinstreamu a učiní si názor svůj vlastní, je hned „ruský troll“?!

 13. 563
  Matzurka says:

  Starý kocoure,
  zjevně ano.

 14. 564

  Může být kůl v plotě současně free-cool-in?

 15. 565
  Šimon klein says:

  Ano, Lidovky se zařadili mezi čisté sračkomety.
  Vytahovat osobni tragedie a domýslet si, že to je důvod k „nevhodným“ názorům je prostě Sračka.
  Ale samozřejmě – dle nekterych lidí s hroší kůží- to zní „reálně“.
  Presstituti už vybírají senkrovny.

 16. 566
  Šumavák says:

  Pojďme od eu voleb k vážnějším věcem… 😉

 17. 567
  AeroKarel says:

  domýslet si, že to je důvod k „nevhodným“ názorům je prostě Sračka. – možná jo, ale slovo „nevhodné“ v článku není použito. Pouze že své názory změnil, což je skutečnost.

 18. 568
  Schumacher says:

  Moje volba sice nevyšla, ale na druhou stranu, pouliční randály splnily účel, třebaže opačný než zamýšlený. Žádný zázrak, ale jde to.

 19. 569

  Gen. Blaško:
  On při svých projevech k policie přece nevystavoval své osobní tragedie. Proč to dělají jiní? Nemají jiných argumentů?
  A navíc – už je pozdě. Je po volbách. Asi je nenapadlo, že může tak hezky poskočit nahoru, tak cílili na jiné. Na Čecho-Japonce např.

  Mezi námi – je trapné, že musí obyvatele Kotlinky učit vlastenectví právě polo-Japonec. Ať už má k tomu pohnutky jakékoliv.

 20. 570
  Dušan Neumann says:

  Schummi, nechceš podat žádost o profesuru na Harvard. Dnes bys tam docela zapadl. Amerika, tedy USa, mají kiné a vážnější problémy než kterými argumentuješ. Silně mi připomínáš reformní marxisty konce šedesátých let, kteří nám v předmětech jako „kritika tržní ekonomiky“ nebo „kritika současných západních sociologických teorií“ otevírali dvířka na Západ. jenžře jsme tehdy nechápali, že oni to skutečně mínili jako kritiku, jen nám předestírali více fakt a nezkreslených dat., Dnes jsou jejich pohrobci elitou amerických humanitních universit. Živor se však ubírá jinými cestičkami. Číňané chytré hlavy moc nekupují, vychovávají se je na amerických universitách, které jsou stále otevřeny celému světu. Jen si pojišťují návrat vzdělaných hlav držením jejich rodin rukojmí. Nepřipomíná Ti to něco? LIberální levice, zejména evropská, se může přetrhnout tvrzením, že Čína není komunistická. To je ještě větší lež než že Rusko je demokratické. Ostatně se to dá aplikovat i na EU. Ještě je naděje, že Trump ustojí frontální útok „deep state“ a přiblblíků Demokratické strany a budou se dít věci.Lépe než můj článek vysvětluje včerejší projev Steve banona u Braniborské brány v Berlíně. Bez servítků Trump je pro vyrovnáné mezinárodního hracího pole. Odmítá se omlouvat zato, že je Amerika bohatá. Na tomto základě odmítá 40 letou politku „být hodný nechat si tahat peníze z kapsy kdekým včetně spojenců. Odmítá se omlouvat zato, že USA jsou jedinou – doposud – supervelmocí a že se nestydí jí zůstat. Závěrem, pokud nejste nestrávili v USA několik měsíců – ne po národních parcích – nevíte o Spojených státech, jejich moci založené na svobodném jedinci a jeho vůli a úsilí, vůbec nic. pokud dnešní Amerika vybojuje tuhle studenou občanskou válku, bude na světě bezpečněji a také lépe.

 21. 571
  quivis says:

  Howgh!

 22. 572
  P.M. says:

  Dusane! I love you, brother!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *