Bohemia Forrest pork trophy 2016

Přiblížil se opět podzim a s ním termín BFPT 2016.
Pork trophy opět bude a bude  již tradičně první weekend v říjnu, tj:

…………………………………………. 1.10.2016 ve Studánkách…………………………………….

Ubytování a večer je opět  domluven v Alpské růži.
Takže všechno při starém, snad jen to prase bude letos částečně i hovězí ;-) .

Přihlášky do mailu, tam je nepřehlédnu. Těším se na viděnou !
Víte někdo, po kolikáté už?

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 104 komentářů u „Bohemia Forrest pork trophy 2016

 1. Hmmmmm…vidím, že škodolibost (psovská radost), maskovaná vyvažováním, je úspěšná. Nesrozumitelné? Nemyslím.
  A navíc prohráváme v hockeyi 2:1 s Evropou, a co je nejhorší – zaslouženě. 🙁

 2. 2100 — Možná i trochu škoda, skimici, jelikož v dnešní bídě člověku sotva zbývá co jiného, než jít po detailech a jemnostech. Např.:

  (…) mimořádně taktně a mimořádně elegantně, když se krátce před brexitem otázala, co se vlastně stane, když nastane ten brexit (…) — Tedy, co se pamatuji, královna se, s perfektním načasováním pár dnů před referendem, nechala slyšet, že požádala jednoho svého ministra, aby jí řekl tři důvody, proč zůstat v EU.

  Pro ně existuje jen ta prázdná osůbka Clintonová, ze které přitom nikdy nevypadla jediná originální myšlenka, jediný originální nápad (…) — No a teď, přesně vzato, kdepak jsme se dosud dočetli srovnatelnou charakterisaci? Leccos ošklivého si o ní přečíst lze, to ano, většinou vyjádřeného jedním či několika vulgárními výrazy; jenže jakou to prosím má věcnou hodnotu? Anebo naopak, pokud bychom tedy chtěli Železným vyslovenou charakteristiku nějak zpochybňovat — přesně k čemuž nás vybízí –, co ona vlastně za posledních 20 či 30 let řekla originálního?

 3. OT — Proč jen jsem, já blbec, nešel ještě o takové zhruba tři centimetry níž? Ty doteky, které mi tam takhle straší, jsem ve fotce vůbec nemusel mít… No, možná v nějakém příštím životě, semafor už je mezitím sešrotovanej. Jen považte, mechanickej semafor v Praze, ještě v loňském létě!

  Ale fakt je, že ve stínu v půl deváté večer toho člověk v hledáčku moc nevidí. Raději si snad půjdu lehnout…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *