EU není Sovětský svaz …

“V této souvislosti se jeví důležitější než kdy předtím posílit dialog o EU v našich školách, sdruženích a ve veřejných prostorách, aby občané znovu začali věřit ve význam a nezbytnost procesu evropské integrace.”

A basta!!
Lidé čtěte! (s připraveným rohypnolem…)

NÁVRH USNESENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU

o vyučování o EU ve škole

Bylo přijato.

EU si rozvracet nedáme!!! Jo, občanská výchova je občanská výchova. Civilní obrana je moc nebezpečná!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 911 komentářů u „EU není Sovětský svaz …

 1. Dobré odpoledne,

  vidím, že jste byl rychlejší, NoName. Zrovna jsem to sem chtěla pastnout s otázkou, kdy teda už bude Andělka konvertovat.:-)

 2. Prtře, nevím, jestli to Turci dovolí….. Chtělo by to aspoń nechat nějakýho drzýho novináře, co si dělá prdel z multikulti, hanobí islám a nedbá o lidská práva, usmýkat kobylama, aby EU ukázala dobrou vůli.

 3. Zaznamenal jsem “Frau Dr. Mürkülü” jako nový nick pro německou kancléřku v německých diskusích. Snad autora nezavřou.

 4. 1901

  Ti novináři z Novinek jsou Neználci. Nejde o žádné antirakety , ale o obyčejné dělostřelecké rakety i když s dost dlouhým doletem.

 5. ” První místopředseda nejmenší koaliční strany KDU-ČSL a ministr zemědělství Marian Jurečka si umí jako budoucího prezidenta představit šéfa strany Pavla Bělobrádka.”
  Za to pana místopředsedu pohladí předseda po hlavičce.

 6. Tak nevím, kdo je větší magor: Jestli ten, kdo si to vymyslel, nebo ti, kdo mu za to dali a href=”http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/401670-francouzsky-muslim-byl-odsouzen-za-odlisnou-oteviraci-dobu-pro-muze-a-zeny.html” rel=”nofollow”>pokutu . 😛

 7. To se vsadím, že se Konvička s Hamplem inspirovali u turecké Strany ctnosti: “Prioritou Bloku proti islámu byla a vždy bude snaha o zastavení postupu islámu a islamizace Evropy, posílení obranyschopnosti a obnova občanských ctností občanů ČR, zastavení nelegální migrace, která Evropu a její hodnoty zcela ničí a odpor proti současnému vedení Evropské unie, které je pátou kolonou islamistů v Evropě.” 😛

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *