Když on to má citlivý člověk v ČR těžké.

 – Už se několikrát odstěhoval. Nejdříve když venkovští voliči zvolili ČSSD, pak Věci veřejné, pak ANO, dvakrát když zvolili Zemana, znova když zvolili Babiše …
– K tomu musí furt lámat CDčka (Gott, Hůlka, David, Nohavica, atd. atd. – i když je samozřejmě v podstatě ani nemá, ale minimálně rozhořčený být musí).
 – Taky se musí usilovně nedívat na Novu, Barrandov, atd.
 – Nejíst v Mc Donalds, nekupovat uzeniny z Kostelce a řepkový olej (na to má aplikaci).
 – Nejezdit do Chorvatska. Do Tater. Špindlu. Karlových Varů.
 – Nemít sandály s ponožkami.
 – Vnímat ruskou hrozbu.
 – Vnímat čínskou hrozbu.
 –  Veřejně nenávidět presidenta
A to vše musí komentovat na FB, Twitru a v diskusi na I-dnes, aby to nevypadalo, že je součástí stáda.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 858 komentářů u „Když on to má citlivý člověk v ČR těžké.

 1. 1799 maYdo
  už chápu, že jseš vdaná a máš i děti. Tak konejšivé vysvětlení procesu jak jsem našel své lanýže uprostřed pustiny by mělo jít do nějaké soutěže. Tam by sis bývala byla mohla eventuelně vysoutěžit i ošatku dalších dětí, kdyby to tam někdo vnímavý jako někdo vnímal a poslouchal.

 2. Prezident by především měl být Čech. A když Čech tak František Ringo. Je známý, populární, výřečný, má zdravý selský rozum. Horší než nyní by to nebylo. A jestliže nebylo, bylo by to fajn. A na jeho projevy by se všichniá nezapšklí těšili. Když to za louží zvládnul Reagan, tady v Kotlince by to FRČ zvládnul taky.

 3. 1801 Schumi
  Jsi v zásadě boharý. Co Zti brání si se stejně smýšlejícími kamarády a kamarádkami si pořídit rozlehlé terárium kam by se vešli ti Tví kamaràdi?
  Jen tomu udělej pořádnej plot aby to neutíkalo.

 4. No, skimici, nevím, jak souvisí hledání lanýžů s mám rodinným stavem, ale šetřte mně. Chtěla jsme sice kdysi dětí pět a mám jen dvě, ale další ošatku už prosím ne.

  Když, tak vnoučata, na ty už mám léta 🙂
  A ty moje dvě vydaly za sedum, to mám spočítaný 🙂

 5. Jestli myslíte toho kandidáta na prezidenta, tak se hlásím do teraria. Radši Franta Ringo čech, než kandidát pravdy a lásky.

 6. MaYdo, neřeš to!
  Presidentem bude Babiš.
  Teď se ho P+L pokouší vystrnadit z křesla premiera.On s tím v příhodném momentu při tom nátlaku sekne a v pozici ublíženého chudáčka (to u Čechů vždy zabere) bude kandidovat na presidenta. Peněz na kampáááň má dost, svých voličů také, a ti P+L rozhodně nepodpoří.
  Zeman , před tím než skončí, doporučí svým voličům pracovitého, v politice velmi zkušeného, na penězích nezávislého / 😀 / Babiše. Jeho voliči ho po těch urážkách z “kavárny” vyslyší a Babiš bude zvolen v prvním kole.

  Ne že by se mi to líbilo, ale že by byl zvolen nějaký duch z mašiny, tomu moc nevěřím.

 7. TAk na to nemusím být volič Babiše, abych měla ochotu podpořit P+L na absolutní nule….

  Pro běžnýho občana by to bylo stejně za osmnáct nebo bez dvou za dvacet….

  Na druhou stranu on ten prezident je více méně figura na ozdobu….. Vládní a parlamentní blbnutí má větší dopady.

 8. Tak Amerika zase ztratila jedno prvenstvi. Ted jsem se docetl, ze v Bruseli se Nejvyssi Sovet rozhodl dat vyrazy jako MANPOWER, MAN- MADE, ci MANKIND mimo zakon. Bojim se jen, ze progresives v Americe se budou snazit predbehnout dobro rozsevace v Bruseli tim, ze strci do basy vsechny bile chlapy. Boj o nejvyssi schudek v mereni lasky k bliznimu je neuprosny!

 9. skimici, snít o tom, že do jagouše skáčí holky sami může jen někdo, kdo jagouše nemá. Za 15 let se v něm producíruji, vystavuje na odiv příjemně patinovaný sexappeal, mi do něj žádná lasice neskočila, a to ani tehdy když je střecha schována pod tonneau a stačilo by se přemísti ke kýženým erotickým zážitkům t jen ladným skokem bez použití dveří.

 10. Dobré dopolední vespolek,

  Vlasto, stran koček – klíč vám klidně půjčím, v době dovolené jsme rádi, když nám dům hlídá a zvířenu krmí důvěryhodná osoba. Co se mazlivosti týče, tak te 4 kocourků doporučuji flekatého Williama; mladší Eddie je trochu plašan a kluci Arník a Johnník jsou momentálně na konci puberty, takže spíš raubíři. No a pokud se vám podaří vymazlit černou Gracyinku, tak je vaše ! Ta kočička byla plachá vždy, očkováním jsem si u ní škaredě rozlila smetanu a po kastraci v jejích očkách čtu jedině “ty mrcho”. Což jí ovšem nebrání se dožadovat pravidelné menáže, ať už ráno bubnováním na okno a posedáváním na venkovním parapetu, nebo navečer mlácením prázdnou miskou o schod… 😀
  Ovšem to byste musel krmit i rybičky… ve třech 600l akváriích…

 11. Dobré zas ráno… No jo, je skoro 9, ale mám dovolenou, tak mám ráno… Že sedím na fakultě je věc jiná…
  2 P.M. ad 1810 – je zajímavé sledovat na konferencích orální příspěvky… Zatímco přednášející ze střední Evropy zatím nepodlehli tomu běsnění a na začátku přednášky používají klasické: Dear chairman, ladies and gentlemen… , pak u Američanů a jiných korektníků je to často Dear chairperson… , dokonce jsem jednou slyšel Dear chair – tedy milé křeslo! Jo, křeslo je důležitý… Kdo na něm sedí už ne…
  Dotyčného řečníka jsem měl sto chutí oslovit Dear asshole…

 12. >> Dušan Neumann /1811/
  Je to už pár let kdy u Anděla byla vystavena nějaká kočkolapka (Ferrari ?) ke krátkodobnému pronájmu. Pronájem na odpoledne byl 5900 Kč (na měsíc to bylo asi 200 tisíc). Dav očumoval. V davu byli i dva mladíci, evidentně bratři. Ten mladší pravil, že půjčit si to na půlden by umožnilo sbalit kteroukoliv děvu v dosahu onoho auta. Na to starší odvětil: “Za ty peníze ti dodám dvě studentky humanitních věd na UK a s těmi se dá provozovat i to, o čem se majiteli tohohle auta ani nezdá.” Dav ztuhnul a pak vypukl ve smích. Poté oba mladíci odešli.

 13. 1817 dvd dobré ráno
  Asi tak. Kdybych se znovu narodil a měl ten věk, po ničem jiném bych netoužil než zbalit nějakou etanoložku z Masarykovy University. Tedy holku, kterou tak dobře popsal John Kennedy Toole v A Confederacy of Dunces.
  Už za mých let mít holku z humanitních studií byl pořádný randál ale ještě to nebyly ty pravé Myrny Minkoff, kterým dalo vzniknout až prostředí, kdy hipízáci dospěli a obsadili university.

 14. skimici,
  kdyby ses teď znovu narodil, tak v okamžiku, kdy na to budeš mít věk, si budeš moci za celkem levný peníz koupit na trhu křesťanské otrokyně a s těmi si budeš fakt moci dělat, co budeš chtít.

 15. Foundry,
  snad pro jointa, trochu cukru, perníku, háčka. S pivem a dalšími omamnými nápoji budeš mít pryskyřici…

 16. Manpower, manmade, mankind…

  a nestačilo by zakázat potrhlé huMANitní vědy ? Zelenisti stejně aspirují na zákaz existence všeho huMAN, včetně rodu Homo, ovšem mohli by s tím začít u sebe – exempla trahunt nebo tak něco…

 17. Vy se tady rozčilujete nad jinými, ale že mě, přímo tady!!!, mystifikovala Matzurka Slovem kočky a přitom by mě klidně nechala ve společnosti, kdo ví jak sexuálně zaměřených, kocourů, je vám jedno. Skimic se potrhá smíchy. A ještě studené, při mé péči, leklé, ryby. Brrrr
  To to s tou korektností dopracujeme. 🙂

 18. Vlasto, Vlasto,
  o pohlavním složení mé kočičí smečky jsem se tu zmiňovala již několikrát, máte číst pozorněji 🙂

 19. ještě k těm šnekacím příborům. ( Nakonec jsem si vzpomněla, že je mám v Praze :-D)

  Dnes se tím myslí vidlička a kleštičky, ale ta sada po prabábě obsahuje jen vidličky. Takže asi tehdy patřilo k bontonu brát ulitu do ruky a kleštičky jsou až nějaký pozdější vynález.

 20. 2 Matzurka ad 1823 – takže huitní vědy? To by se blbě vyslovovalo… Tak bych adoptoval jedno písmenko – hulitní vědy… Ti přestavitelé musej bejt zhulení – jinak se to vysvětlit nedá… U nás se jim říká duchamorci… A tak nějak výstižně je popsal Werich jakožto Čochtan: Von byl dege… von byl degere… von byl degenere – no prostě von byl blbej!

 21. Moje prabába nebyla paní … – ová, ale sama byla majitelka činžáku a zakladatelka, majitelka a šéfka firmy. Takže taky honorace. I když na ten barák asi nechala po svatbě připsat i praděda. Na firmu ne, protože tu založila s tím, že ji bude dědit vždycky dcera nebo snacha.

 22. Jak pečeš ty šneky, aby byly dírou vzhůru? já našla návod, že se mají dát do vrstvy soli, aby se ulity udržely ve správné poloze.

 23. 1830 maYda
  Ach, so! Takže ty jsi zdědila coby prabábin potomek firmu a tedy architektuješ jen tak pro radost či z bujnosti …

 24. 1832 – ó nikoliv, skimici. Firmu stihla zdědit jen snacha – moje babička. Za války byla přepsána na moji máti, což ji uchránilo před totálním nasazením. Po válce fungovala pár let a pak ji zlikvidovali komunisti. Takže když jsem spatřila světlo světa, již nebylo co dědit.

 25. 1837, 1838 – přece budou jezdit na elektromotory, ne? Stačí takovej motor nechat přes noc dobít.

  A prosím, nechte si otázky typu kde vezmou zástrčku uprostřed oceánu, jak dlouho by se asi napájel elektromotor do zaoceánské nákladní lodi, kolik eletřiny by se muselo vyrábět, aby všechny lodě na ni mohly jezdit a jetsli tam, kde se ta čistá a bezodpadová elektřina vyrábí, náhodou taky nevznikají nějaké emise.

  Takové otázky jsou jen propagandou ropných společností, keré potřebují stůj so stůj ohájit svůj špinavý byznys a ve vyspělé společnosti nemají místo.

 26. No a nebo starý osvědčený pohon jako na římských galérách.

  Teď jen vyřešit otázku, jestli by to bylo nabízeno jako pracovní příležitost migrantům nebo naopak by se to využívalo k převýchově nevhodně smýšlejících.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *