Když on to má citlivý člověk v ČR těžké.

 – Už se několikrát odstěhoval. Nejdříve když venkovští voliči zvolili ČSSD, pak Věci veřejné, pak ANO, dvakrát když zvolili Zemana, znova když zvolili Babiše …
– K tomu musí furt lámat CDčka (Gott, Hůlka, David, Nohavica, atd. atd. – i když je samozřejmě v podstatě ani nemá, ale minimálně rozhořčený být musí).
 – Taky se musí usilovně nedívat na Novu, Barrandov, atd.
 – Nejíst v Mc Donalds, nekupovat uzeniny z Kostelce a řepkový olej (na to má aplikaci).
 – Nejezdit do Chorvatska. Do Tater. Špindlu. Karlových Varů.
 – Nemít sandály s ponožkami.
 – Vnímat ruskou hrozbu.
 – Vnímat čínskou hrozbu.
 –  Veřejně nenávidět presidenta
A to vše musí komentovat na FB, Twitru a v diskusi na I-dnes, aby to nevypadalo, že je součástí stáda.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 858 komentářů u „Když on to má citlivý člověk v ČR těžké.

 1. Paní Šichtařová si jako mnozí další nepřipouští, ze tato společnost se zhroutí. Není otázkou zda, ale kdy. Současní vládcové proces zhroucení ze vsech sil urychlují za nadšeného potlesku těch, kteří to schytají naplno.

 2. MaYdo, ad 1842 – nesmíš si to tolik komplikovat. Elektromotory ano a k nim kompaktní mobilní jaderný reaktor SVBR-100 4.generace z Ruska, který se jednou za 7-8 let vymění kvůli palivu.
  A pokud by elektromotory nestačily, je možné tento reaktor využít k výrobě vodíku a loď osadit vodíkovými turbínami! 😉 😀 😀
  A vzhledem ke kompaktnosti, nepotřebnosti obrovského dieselmotoru a palivových nádrží by se na loď vešlo ještě více kontejnerů. (Možná by si, jako Vasa, musela kvůli stabilitě nabrat do kýlu něco kamení… ale to už je drobný technický detail, vyvážený snížením emisí na tunu na nulu!) 😉 .-D 😀 😀

  Jaderný reaktor do každého města, do každé vesnice a do každé rodiny – náš cíl!
  Pak teprve, při dostatečné dislokaci energetických zdrojů, plně vynikne myšlenka bezemisní elektrifikace aut! 😉 😀 😀

 3. >> 1850 Neni to divne, ze kdyz nekdo v teto dobe nazve veci a situaci pravymi jmeny, zapusobi vyrcena slova temer jako sok? Nicmene, ti, kteri dobrovolne zastrcili hlavu do pisku, si s tim hlavu nelamou.

 4. No vida, tak další multikulurní obohacení – tentokrát v Egyptě… Inu, to se to obohacuje, když nás lidi sponzorujou…

 5. 1852 Šumaváku, kompaktní reaktory by byly když ne v každé vesnici, tak v každém větším městě. Čistě technicky to není problém. Problém a drahotu z toho dělají idioti a hovada.

 6. Technologie je, uranu máme jak nasráno. Jenže… A samozřejmě politika zahrnující kategorii idiotů a hovad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *