Konec světa se blíží !!!

“Ať rozhodne soud, já přece nemůžu na výklad zákona použivat matematiku !”

Myslím, že tím získá MV na dlouhou dobu nesmrtelnost. 😀

No, přátelé, ale to je ještě nic proti tomu, že sám papež ve své, teď vydané knize, posunul narození Krista o ca pět až osm let dopředu (a navíc prý se nenarodil ve chlévě!!!) – nebo zpět?, před narození Krista? 😀 – což znamená, že všechny dokumenty MV jsou špatně datovány!!!!
Umíte si představit ten následující bordel, tu právní nejistotu, z kterého roku je který zákon? Který byl napřed a který po něm?… hrůza! To se z toho Nejvyšší správní soud podělá…
Ovšem ministerstvo zdravotnictví bude mít další úspěch, protože tím jsme se  všichni už dnes dožili o  dalších pět až osm let více. 😀 😀

ŠVIHLÍKOVÁ včera na ČT vyčítala KUBEROVI, že je moc levicový, že by měl vystoupit z ODS (pravicové? 🙂 )a vstoupit do jiné strany.

PS.

Nečetl náhodou vrchní inkvizitor PeSovu stať o Postavení hvězd při narození Krista na starém Šumavákovi?Abychom ho nemuseli žalovat za plagiát… 😉

:-D

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 262 komentářů u „Konec světa se blíží !!!

 1. dix – ano, souhlasím, že provádět výběr ze tří set uchazeček je pracné a stanovením podmínky papíru o státní zkoušce se nějaký díl vyřadí. Ovšem a bohužel, u nás bude mít ten papír zase každá uchazečka.

 2. ptakopysku – těsnopisný záznam čeho? Fakticky si představuješ, že Policie předloží těsnopisný záznam odposlechu?

 3. Z pohledu justice se v rámci elektronizace soudnictví provádějí elektronické záznamy jednání v trestní věci na média a archivují se, i když se souběžně vyhotovuje písemný protokol. Takže zvukař je také zaměstnancem soudu. Amatérský zvukař, který chodí po kancelářích a nahrává si, co se mu zachce, je z hlediska soudu zase jen amatérský zvukař.

 4. Dobrý večer. Od těsnopisu ke kandidátovi na prezidenta, tomu nejpravicovějšímu. Snad jsem nikoho neurazil, když jsem lobboval na jeho podporu v ODS i u Svobodných. Lobbotomii snad nemám. Dnes měl pan MUDr. Přemysl S. svoje vystoupení na ČT24. Nemastné, neslané, neviditelné. Zdůrazňoval věrnost straně a zároveň věrnost své funkci. Kdo máte kontakty na lidi, kteří by mu mohli pomoci, kontaktujte je a třeba i násilím ho donuťte k lepší kampani. Nenašel jsem během poslechu jeho povídání ani jeden důvod, proč ho volit. Nic jasného, zásadového, kromě toho, že s komunisty opravdu nebude fungovat. Otřel se o současného prezidenta, že prý bude chtít s panem Milošem Z. novou opoziční smlouvu.

  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095426857-interview-ct24/212411058041206-interview-ct24-volba-prezidenta/

 5. Tak dobrou noc, byl jsem odvolán k televizi. V Ordinaci v růžové zahradě dnes proběhne šílená zrudnost, vymyšlená slepicemi scénáristkami. Aby se děti nepolekaly čertů, tak bude v průvodu s Mikulášem zařazen alternativní sněžný muž. Já za to nemůžu, ale dívám se v titulcích na tvůrce scénářů a ve zdrcující většině jsou to slepice.

 6. Tak ja se priznam, ze jsem absolvoval mnoho jednani a schuzek, kde se vse nahravalo a pak delal zapis….. Popripade i zvukovej zaznam se predkladal a archivoval. Nikdy, opakuji nikdy jsem nepouzil nikoho, kdo by to umel, respektive, mozna umel, ale ja nepotreboval.
  Statni sfera mne vubec nezajima, ale soukroma ano. Tam se necham klidne presvedcit, ze to je benefitem, kdyz to umej. Kdyz tedy pripustim, proc ne, ze to je i pro firmy dulezite, tak proc to ma posvecovat statni povinna zkouska, nestaci to jen jako dobrovolna kvalifikace?

  Dixi, testu bude podroben kazdy, kdo rekne…. Umim tesnopis. Takovy HR manager, kdyby to neudelal, letel by okamzite i s fixama na chart 😀

 7. Šumaváku, neboj, on kolem tebe třeba projde nějaký student mojžíšek a tu tvou nabídku zvedne
  mi to připomělo soudruha kandidáta, jak takhle vysvětlil, jak jeho syn si jen tak náhodou odskočil na úřad vlády a sám si tam domluvil práci u kocába a to, že tatík byl v tu dobu premiér, s tím vůbec nesouviselo 🙂

 8. Jj – martine, já jsem sice napsala, že všude tam, kde to má být přesné a nesmí se stát, že vypne elektrika, ale to se privátu samozřejmě vůbec netýká … 😀

 9. Tak ono třeba většina diktafonů je na baterky, ale i baterka může selhat.
  Na rozdíl od tužky stenografa 😉

 10. 2 tučňák – ad 1182 – nech si od někoho povolanějšího vysvětlit, co znamená ono latinské: “Dura lex, sed lex”.
  Takové byly i Norimberské zákony. A v témže Norimberku se o něco málo později mnozí hájili tím, že pouze dodržovali zákony. A paradoxní na tom je to, že mnozí z nich měli pravdu – oni opravdu dodržovali své zákony. Že jsou ty zákony likvidační pro celou skupinu obyvatel? A koho to zajímá? Dura lex, sed lex!
  Naprosto analogické byly i zákony, na jejichž základě šli na šibenici Slánský a spol., jejichž výročí jsme nedávno vzpomínali. (někteří z nás) Je diskutabilní posuzovat, nakolik si to “zasloužili” – já se přikláním k názoru, že jich měli pověsit 10x tolik – leč byli řádně odsouzeni podle tehdy platných zákonů.
  A zase to bylo ono proslulé “Dura lex, sed lex” – tentokrát snad po zásluze – leč kdo jsem já, abych soudil…
  A dovoluji si tvrdit, že dokud za zkurvenej zákon nebude odpovědnost “zákonodárce” až do těch hrdel a statků, lépe nebude.
  A do té doby s tou sedící důrou musíme nějak vydržet. Český národ je chytrý… dokáže obechcat sebelépe připravený zákon.
  A do té doby, než snad nastane nějaká změna, si raději nechám to privilegium představovat si veřejné popravy čunitelů EU (a pak potažmo domácích řiťolezců), to vše v zájmu Výboru pro všeobecné blaho.
  Nemohu se zbavit pocitu, že mnohým našim vládním, parlamentním a stranickým čunitelům, by se silně zarazily prdy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *