Pošetilost popírání

Zuzana Chlumská

 

„Stalo se módou sezóny do nepravostí řádně tepat…“

Při čemž nepravostí je zejména to, co bylo…

 

Co bylo je všechno špatně, nutno to zahodit. Znectít sebe sama do desátého kolena a prosit za odpuštění každého kdo se namane, ba i toho, kdo tu vůbec není, kdo o naši samohanu nestojí, nemá zájem a otravuje ho.

Má smůlu, neb rozkoš flagelantů je neúprosná!

 

Odmítat nestačí. Nutno být militantním, kárat, požadovat, spílat, pomlouvat, nejlépe pak zavřít a rozsekat do buřtů, nic jiného si zpátečníci nezaslouží , neb kdo nejde s námi jde proti nám!

 

Zajímavé! Když alternativně inteligentní řežou podpěry střechy tak dlouho, až jim ta střecha spadne na hlavu, plácáme se smíchy do stehen a nad jejich hloupostí vrtíme skoro pobaveně hlavou. Je to vůbec možné….

A zatím klidně, se stejnou bohorovností, si, jen tak mimochodem, řežeme pod zadkem tu příslovečnou větev, na které sedíme už 2000 let. A s revolučním nadšením prohlašujeme, že to my ne, my jsme tu nikdy neseděli, natož abychom si snad mysleli něco jiného než dnes, protože my jsme věděli, inu, protože MY, my jsme jiní a lepší, jak ta Tornádo Lou!

 

A tak nadšeně pěstujeme a propagujeme kdejakou pitominu, která nás od našich kořenů má odvést co nejdál a dát nám zapomenout, odkud jsme vyšli a tak jsme zelení, feminističtí, multikulturní, duhoví, genderoví a bůhvíjací ještě, jen aby si, „probůh“, někdo nemyslel, že tu někdy někde byl snad nějaký judaismus, nějaká antika, nějaké křesťanství a že snad nejsme tak dobří ateisté, za jaké sami sebe považujeme.

 

Naopak, zapřeme dědečka jak Petr Krista, protože Křižáci, čarodejnice, inkvizice a vůbec fuj!

V Kotlince to pak samozřejmě znamená i restituce, což je věc jiná, nepleťme všechny viny dohromady, za to fakt dědečkové nemohou, za to si může, v plném rozsahu naše skvělá , prý ateistická, generace.

Krom toho, ta tendence k popírání jde celou západní civilizací, která s našimi restitucemi nemá pranic společného.

 

Vůbec si neuvědomujeme, že právě naše kořeny a kultura, která se tu vyvinula, nám umožnila dojít od fundamentálního uctívání až k toleranci, která ponechává na každém z nás, aby se svobodně rozhodl. A chováme se jako puberťák bouřící se proti rodičům a všem jejich zásadám a hlásáme, že vše, co bylo nutno odvrci, co nepotřebnou veteš. Jen jaksi zapomínáme, že na to téma 2000 let vznikala díla, ktetrá neradno zahodit, protože bychom přestali rozumět sami sobě, jak už se zhusta děje.

 

Ovšem, to co bylo, ovlivnilo to myšlení a chování celé naší civilizace, což nadšeně popíráme a uvědomíme si to až v zásadní konfrontaci s civilizací tak odlišnou, jako je islám.

 

„Postavme proti islámu Evropského hodnoty“, zní Evropy hlas!

Jenže …. jenže, kde je vzít a nekrást …. a hlavně nepřiznat, že jsou to přsně ty, které jsme zahodili a namísto, abychom klidně konstatovali, že ano i to bylo součástí našich dějin, tváříme se, že nevíme, o co jde. Jsme stále ještě velmi nedospělí.

 

Zkus zbořit základy, na kterých stojí tvůj dům! Neubráníš ho!

 

A tak hledáme cokoli, co mohlo by posloužit, a předstíráme sami před sebou, že nevíme, jen abychom nemuseli přiznat, že támhle v koutě, pod tou pavučinou…

Znáte to, najdete to, až budete hledat něco úplně jiného.!

Třeba sami sebe

 

https://www.youtube.com/watch?v=Kwx_npcYG4Q

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 459 komentářů u „Pošetilost popírání

 1. Tak prý mám v sobě překonat národní xenofobii! 😀
  Ten Kocáb je neskutečnej blb!
  V podstatě chlapec bobkuje strachy, aby prý se imigranti třeba nezlobili……:))))))))

 2. Řekla bych, že i Jasánek hadr aneb všechno pomíjí, jen blbost je věčná. 😀

  Ta propagandistická dílka se ostatně co do formy moc nemění. Akorát předmět či osoba oslavování se mění. Zkuste si zajet do Lán a navštívit tamní muzeum T.G. Masaryka. Mají tam několikero obrazů k oslavě Tatíčka, které si nezadají s dílky typu “Lenin řeční na Rudém náměstí”.

  Jinak na vidění stojí hlavně ten starej špejchar, ve kterém je to muzeum. 🙂

 3. Zvěsti o tom, jak všichni v Evropě dostanou prachy už dospěli do Bangladéše, takže se, k velké nelibosti Syřanů, dal Bangladéš na pochod.

  Co přijde příště! Yetti? Bude chtít ledničku, jako základní lidské právo?

 4. “V podstatě chlapec bobkuje strachy, aby prý se imigranti třeba nezlobili……:))))))))”

  No, tak jako pokřtěnej nevěřící pes a prznitel dívky s arabskou krví má důvod si ty araby předcházet, neb by to u nich mohl mít nahnutý. 😀

 5. OT – z rozhovoru, který vedl Spiegel s jistým v Kyjevě podnikajícím T.Fialou se dovídám mj. i úžasnou zprávu, že ukrajinská jenerální prokurvatura má sama o sobě – 19 000 zaměsntnanců. Tak snad ten boj proti té korupci vybojují.

 6. Tak zase na skok. To Hall – velice by mne zajímalo, jak lze viagru rozdělit na osminky(snad jen rozdrtit, zvážit, udělat premix a natobolovat).

  Dano, letos jsem sušených rajčat zpracoval zhruba tři tuny.Upozorňuji, že je to velice zrádná surovina. Pokud je chceš v oleji, musíš je nejdříve změkčit v láku. Já používám kys. mléčnou, vinný ocet a koření. Když je po cca 5 hod. vyndáš, vhoď je do vroucího oleje a nech tam deset minut. Bohužel nestačí zalít horkým olejem. Všechny pokusy skončily bombáží. Když je chceš bez oleje, žhavý olej slij a sušená rajčata obal v koření, dej do skleniček, pevně uzavři a otvírej pouze v případě, že je sníte. Při uchovávání v ledničce na to budete mít cca 14 dní. Pak se začne dělat na povrchu “Ušlechtilá plíseň”, jak tvrdí Řekové.

  Jinak, přátelé, s Řekama je úžasná sranda. Před měsícem jsem měl do této země odjet. V pátek dopoledne jsem měl být připravený a byl. V pět hod. odpoledne jsem odjel na chaloupku a v cca 22 hod. jsem dostal telefonát, že kolega je mezi Bratislavou a Budapeští a na mne trochu pozapomněl. Takže koncem září. Zaplať za to ten nejvyšší.

  Ad Svobodní – již od chvíle, kdy jsme protestovali (pamětníci vzpomenou) proti Lisabonu na Nám. Republiky vedle tehdy nejvyšších Svobodných, jsem si poslechem jejich názorů na ně udělal hrubý názor, který se každoročně cizeluji. Je to partaj s nulovými koaličními možnostmi. Hampl, ač to není moje čajová skupina, to vystihl vcelku pravdivě. Upřímně, v současnosti je mi i Okamura či Konvička sympatičtější než pan Mach z Bruseli. A co je ještě srandovnější, nahlédl jsem pod některé jejich blogy a zdá se, že se u nich rozmohlo křídlo Klausobijců. Jsem zvědavý, kdo bude mít víc hlasů – zda Zemanovci či Machovci.

 7. Kristepane, Františku, to z těch rajčat asi udělám raději marmeládu… 🙁
  A názor na Svobodné, ač jsem se s nimi nikdy naživo nesetkala, mám obdobný už hooooodně dlouho. Vlastně jsem se v něm utvrdila v době volby do EU parlamentu a zatím nic měnit nemusím.
  A dodatek ke včerejší debatě Samková-Kocáb na ČT24: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Televizni-rezba-s-Kocabem-mela-dohru-Rozjeta-Klara-Samkova-prisla-domu-a-pokracovala-v-slovni-kanonade-na-nej-i-na-CT-396588
  A jdu zalívat stromky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *