Pozvánka na přednášku

zapsat do diáře!!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 891 komentářů u „Pozvánka na přednášku

 1. 1851
  Halladin says:

  1841

  To se divím, dopižlat ruku by měli umět v každé okresce ! 😮

 2. 1852
  Simon klein says:

  1848 – ja pro vas hledam sama pozitiva a vy takhle?
  Nicmene nezahorknu:
  Pokud jsou ty cekaci lhuty tak silene, nestalo by zato, pro tech par let cekani si poridit castecny invalidni duchod?

 3. 1853
  Halladin says:

  Skimici,

  hodláš to řešit jako Jamie Lanister ?

 4. 1854
  maYda says:

  To Vysoký nad Jizerou se na to nějak specializuje. mám dojem, že bratrancova manželka tam byla kdysi s nějakou šlachopu a to už je hóóódně dávno.

  pokud ovšem nemáš na myslí, Halladine, odstranění končetiny vreckovým nožíkem. 😀 Případně pilkou.

  Jo, seriál dobrej, ale moji spolusledovatelku moc nezaujal. Tak si ho nechám na dllouhé zimní večery, až bude místo sledování seriálů s matkou poznávat brněnskej noční život.

 5. 1855
  skimic says:

  1851 Halle
  dopizlat ruku by meli umet v kazde okresce. To urcite ano a proto se zkusim objednat na vsi ani ne v Liberci.

 6. 1856
  skimic says:

  1853 Halle
  Nevim o co jde. Po dnesni nasledne akutni probatorni incisi si uzivam pivo levou a na internet kaslu.

 7. 1857
  Halladin says:

  1856

  Ty nevíš nic, Jone Sněhu ! 😉

 8. 1858
  Halladin says:

  Skimici,
  teď už beze srandy. Chceš říct, že po provedené plánované operaci ti to akutně řezali znovu ?

 9. 1859
  skimic says:

  1858 Halle
  tak na půl. Ten ganglion byl malej ale hluboko mezi strukturama se zdrojem od vnitřího zápěstního kloubu. Po resekci se to naplnilo znovu a malá incise potvrdila onu mezen něco tekutinu, která se následně hromadí. Tedy to musí někdo zkušený, kdo to dělá otevřít a buďto to vyšít aby to šlo pod tkáň a nehromadilo se to v nové cystě anebo to odříznout i s kusem pouzdra a uzavřít. To uměj lidi, co to dělají každý den, rozhodně ne chirurg či ortoped okresní nemocnice. Je to jednoduchý.

 10. 1860
  quivis says:

  Skimici, jinde bych to nezkoušel. Možná jsi tam měl i začít. Moje žana tam byla s palcem ruky vloni a dokonce ten řez není vůbec vidět. Teď tam byla minulý měsíc naše kamarádka, které tam udělali „endoprotézu“ jednoho prstního kloubu. Též bezvadně.

 11. 1861
  skimic says:

  Jinak Halle, oni byli profesionální. Zkoušeli to aspirovat tou oranžovou jehlou a nešlo to, anžto to bylo gelovitý. Tak to trochu nařízla, odebrala na statim na histolu a než jsem dopil kávu, byly výsledky, že je to to samé. A návrh na řešení i pracoviště, kde to dělaj, a telefon na někoho. Je to opravdu milá a profesionální paní doktorka. A moc hezká 🙂

 12. 1862
  skimic says:

  quivis
  děkuj za info 🙂
  Já to ale vždycky zkouším napřed bez tlačenky. Našeho zdravotnictví si považuji bez legrace. Jen snad okresní špitály bych zrušil, aby se netrápili ani imigranti ani pacienti natož lokální management a všude rozlezlí socdemokrati.

 13. 1863
  Simon klein says:

  Skimici – souhlas s quivisem.

  Ten Ustav rekonstrukce ruky (alespon se tak jmenoval, kdyz jsem se motal kolem party, ktera ho hodlala privatizovat – nedopadli, ale to je na dlouhe povidani) vzdycky patril i k evropske spicce v tomto uzkem oboru.
  Takze nasadte vsechny paky.

 14. 1864
  maYda says:

  Skimici,

  Jaime Lanister je postava ze seriálu Hra o trůny. Vyznačuje se přezdívkou „králokat“, protože zapíchl jakéhosi krále, krom toho zplodil tři děti se svou vlastní sestrou, manželkou následníka zapíchnutýho krále, který byl později taky zapíchnutej. Dva z těch incestních potomků už nežijí taky, pro změnu byli oba otráveni ( syn skrz politiku po zásluze, neb to byl úchyl a parchant i nad poměry Sedmi království, dcera neškodná, taky skrz politiku )

  Prostě takovej milej rodinnej seriálek. K tej Halladinově poznámce – Jaime Lanister při nějaký příležitosti přišel o jednu ruku a má místo ní plechovou.

  Jon Sníh je další velmi důležitá postava, vyznačuje se hlavně tím, že byl v předchozí serii prokazatelně ubodán a v úvodu další serie oživen magickým obřadem, který provedla jakási baba, který přes den vypadá jako slušní kost a večer, když si sundá náhrdelník z krku, jako emeritní obyvatelka domova pro přestárlé.

  „Nic nevíš, Jone Sněhu“ je hláška z onoho seriálu.

 15. 1865
  skimic says:

  Chi, pánové šimone k a quivisi
  samozřejmě nasadím, ale nedělejte si prosím ze mě hýždě, že jsem to místo neznal. Nemám prostě čas zkoumat špitály „cokdyby něco“ Mi to připomíná nějakou povídku od nějakého žida, co si domu pořídil rakev aby byl připravený na transport … už si nepamatuji … Fuchs?

 16. 1866
  Halladin says:

  Dost dobrý, maYdo,

  jen snad dodat, že onen seriál je napsán dle velmi oblíbené série fantazy. Zajímavé je, že poslední díly seriálu jsou točené, aniž nejen vyšla příslušný díl knihy, ale dokonce ještě ani není napsaná, a čím dál víc to vypadá, že ani hned tak nebude.

 17. 1867
  skimic says:

  1864 maYdo
  čimon k a quivis byli alespoň konstruktivní. Jak mi ale pomůže Tvá informace, že dva z těch incestních potomků bůhvíkoho již také nežijí jsem ještě nerozklíčoval.
  Moje maminka nicméně ke svatbě dostala kdysi pohled.

  Milá Evelíno.
  Pan nádlesní jest již mrtev.

  Dodnes neví, který debil jí to poslal?.)

 18. 1868
  Halladin says:

  Teď právě běží 6 serie, aposlední desátej díl bude vysílanej v pondělí ráno. V Engličtině.
  Kolem poledne už bývaj filmy na ulozto i s českými titulky.
  Díky amatérům.

 19. 1869
  quivis says:

  No jak myslej, skimici.
  Ale v případě mé ženy to bylo stoprocentně bez jakékoliv tlačenky! Platí se jen konzultace u doktora (800 korun), pak objednávka a vlastní zákrok je na pojišťovnu.
  Jinak – věř našemu zdravotnictví a víra tvá tě uzdraví!
  V průměru je jistě dobré, ale lepší je kovář než kovaříček.

 20. 1870
  Halladin says:

  Skimici,

  maYda jen chtěla, abys věděl vo co go
  tady máš ukázku
  https://www.youtube.com/watch?v=eOzsR8Pk3TE

 21. 1871
  skimic says:

  quivis
  děkuji v každém případě za doporučení. Já o tom ale fak nikdy neslyšel. A zdravotníci i to děvče jsou více méně kamarádi nebo známí a nic zlého by se na mě nedopustili. Měl jsem prostě smůlu a jsem jeden z těch 30-40 procent co se jim to opakuje a musí se to řešit odborněji. Jinak je to banální zákrok, který se řeší prostým odsátím injekcí se širokou jehlou mezi svačinou a obědem. Anebo prý funguje i rozbití. Fláknout přes to biblí a ono se to rozbije a vstřebá. Předtím je ale dobré se ožrat.
  Má ŽD mi nicméně sdělila, že jestli se preventivně ožeru, je ochotná mě někam fláknout již při příchodu do dveří nicméně nemůže garantovat, že se mi strefí zrovna do pravého zápěstí …

 22. 1872
  skimic says:

  Halle a maYdo
  vlbec netuším co je to Hra o trůny. Už jste mi to kdysi vysvětlovali. Patrně nějaká počítačová bojovka. Já ty věci ale fakt nehraju.

 23. 1873
  Halladin says:

  skimici,

  hra počítačová to není. Jsou to knihy a filmovej seriál podle knih
  .
  Fantasy, takže draci , něco jako démoni, různé druhy ras lidí, mamuti, obři atd
  A taky fůra sexu a holatin 🙂

 24. 1874
  Halladin says:

  Točí to a vysílá HBO

 25. 1875
  maYda says:

  OK, skimici, já jsem jen chtěla podat informaci, co znamenají Hallovy hlášky.

  Není to počítačová bojovka, je to TV seriál. A dá se bez něj žít docela dobře. Jako ostatně bez většiny věcí, o kterých si navíc myslíme, že se bez nich neobejdeme. 🙂

  Informace o smrti dvou incestních potomků jednorukého Lanistera měla sloužit jen k tomu, abych lépe vykreslila atmosféru toho roztomilého rodinného seriálku. Když o tom tak přemýšlím, myslím, že přirozenou smrtí tam nezemřel nikdo.

 26. 1876

  [1870] Ovšem ještě tam chybí informace, že Jaimeho brácha zapích jejich taťku, který ho chtěl nechat popravit za otrávení synovce, kterého otrávil někdo jinej. Takhle by ten rodinný obrázek nebyl kompletní.
  Prostě pohoda, jazz.

 27. 1877

  Jinak pro maximalizaci zmatku: v knižní podobě se Hra o trůny jmenuje první díl, zatímco celá sága je Píseň ledu a ohně.

 28. 1878
  quivis says:

  Prostě seriál s příběhem pro obyčejného člověka?

 29. 1879
  Halladin says:

  1876

  nezapíchl, zastřelil z kuše, když tatík seděl na záchodě.
  A ten Jamieho bráchya byl trpajzlík.
  Když už, tak už 😉

 30. 1880
  maYda says:

  Ale kdeže zapíchl, zastřelil ho kuší, když seděl na latríně.

  nutno dodatm, že brácha byl trpaslík a s otcem se nemuseli.

  Jeho větu , vyřčenou před soudem “ jsem vinen tím, že jsem trpaslík“ nosí moje 153 cm vysoká dcera napsanou na triku. V angličtině, takže tam to můlže znamenat i „Jsem vinna…“ 😀

  Má ještě další – s nápisem „nejsem malá, jsem hobbit“ a „přidejte se k temné straně síly – míme sušenky“

 31. 1881
  maYda says:

  Halladine, mám u tebe píííívo!

 32. 1882
  Halladin says:

  1878

  Jo, něco jako Žena za pultem 😀

 33. 1883
  Petr Kunetka says:

  Ne, skimici. Hodne uspesna knizni fantasy, podle ktere byl natocen uspesny serial. Vyznacuje se hlavne tim, ze autor yachayi s klicovzmi postavami po vyoru clovece nezlob se.

  Navic narozdil od vetsiny fantasy, ktera romantizuje feudalismus, Pisen ohne a ledu jej bere spise tak, jak opravdu vypadal…

  Abzch oplnil informaci dokonale, existuje pocitacova hra volne na motivy… Jako prakticky vsechny hry na motivy uspesne hry nebo filmu byla mizerna a neuspesna… Zanrove to nebyla bojovjka, ale RTS.

 34. 1884
  quivis says:

  snad naopak?

 35. 1885
  Zpátečník says:

  1859 — To je zvláštní, jak dokonale člověk dokáže zapomenout určité věci, skimici… Jak jen to může být dlouho? Možná blíže ku třiceti letům než k dvaceti, ale teď se mi nevybavuje žádné vodítko, jakého se chytit. Leda snad ta futra…

  Až při čtení Vašeho příspěvku jsem si po dlouhé — a z podstaty věci blíže neurčitelné — době vzpomněl, že jsem vlastně gangliom kdysi míval taky. Na pravém zápěstí, na hřbetu ruky někde mezi šlachami ukazováčku a prostředníčku. Taková pohyblivá bulka vposledku aspoň centimetr vysoká, odpovídajícího průměru. Diagnostika byla jednoduchá, skouknul to některý doktor v rodině a vysvětlil mi, co to je. Therapie taktéž; rozbil jsem ho jedním úderem ruky o tu kovovou dveřní zárubeň; zdálo se mi, že má zhruba ten správný poloměr. Takže už to muselo být v tomhle bytě, ovšem do něj jsem se občas dostával i před nastěhováním.

  Modřina žádná, ale pouzdro gangliomu se mi tím zřejmě povedlo roztrhnout, a obsah se prostě vstřebal. Během asi roku narostl znovu; postupoval jsem zcela stejně, a pak se neobjevil už nikdy, ani tam, ani u jiného kloubu.

  Takže, kolem a kolem vzato, Váš 1861 vypovídá o úžasném pokroku mediciny v mezidobí dosaženém.

 36. 1886
  Petr Kunetka says:

  Tak jsem byl posledni, navic mam prehozene z/y 🙂

 37. 1887
  maYda says:

  A ze života to je, tusím, že jeden král skončil tak, že ho zapíchli, když seděl na latríně a to tak, že ho píchli zespoda tou dírou a probodli od řitě až někam ke krku.

 38. 1888
  Halladin says:

  maYdo, jábyl s tou kuší prvej, takže pívo platíš ty ! 😀

 39. 1889
  Petr Kunetka says:

  1875 – zde bych citoval z Pratchetta: Byt zabit je pro krale prirozena smrt… 🙂

 40. 1890

  [1880] Od toho už je jen krok k tričkům I’m not princess, I’m khaleessee, ale to by znamenalo další vysvětlení.

 41. 1891
  Halladin says:

  maYdo,
  ne král, ale kníže, t.č mimo funkci.

  To samozřejmě Vršovce velmi popudilo a jejich vůdce Kochen poslal na Jaromíra kata, který „když onen slepec, sedě na záchodě v hodině noční, vyprazdňoval břich, proklál ho ostrým oštěpem zezadu až do útrob břišních“, čímž samozřejmě Jaromíra zabil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *