Přednáška a setkání !!

………………….………………………..U P O Z O R N Ě N Í !!!………………………..

19. 12. bude další Radimova přednáška o staré Praze. A po ní v přilehlé restauraci “U Rudolfina” setkání s paní Bednářovou (Bohoušovou). Dejte vědít buď zde, nebo mně, nebo Pavlovi Kocourovi, kdo se zúčastníte, aby Radim mohl zamluvit místa!

Pro jistotu ještě jednou opakuji !

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

634 komentářů u „Přednáška a setkání !!

 1. Šumaváku,
  doufám, že z doktorama si se nepral a hlavně, že nemocnice přežila!
  Si ani nepísk!

  599 nickname,
  na Robejška si Svobodní nevyskočej, to máte smůlu!

 2. Rputi: není důvod vyskakovat si na pana Robejška. Přeji mu hodně úspěchů. Kéž by získal 20%, kéž by vyhrál prezidentské volby. Kéž by nedopadl jako Vít Bárta.

 3. Abyste mohli vyplatit 14.808 Kč čisté mzdy, státu odvedete 9.996 Kč.
  Jste zaměstnanec. Kolik peněz musíte vydělat, resp. jaké mzdové náklady má váš zaměstnavatel, abyste z vaší mzdy mohl uhradit 14.808 Kč čisté mzdy + daně a odvody zaměstnanci vašeho sdružení? Jaký zisk na tom bude mít stát?

 4. 579 NickName
  Vy pokušiteli. Musel jsem si to najít. V zásadě tomu rozumím tak, že ti místní turci-pohané nechtěli konvertovat protože se báli nechat si ufiknout předkožku. Pavel jim květnatě vysvětlil, že Ježíš na tom netrvá 🙂 🙂 🙂

 5. 605

  Asi se báli,aby nedopadli jako jeden bodrý Engličan,co se chtěl v Čechách oženit se Židovkou. 😀

 6. Hele, všimli jste si, že Robejšek je zván realistou? Žádný pravicový populista, žádný putinčík, či dokonce ultrapravicový demagog. Realista. Zdá se, že zatím u médií dobrý. Evidentně dostali noty, aby Robejška nechali na pokoji. Mediální vítr se pravděpodobně obrací.

 7. Halle: Pokud zaměstnanec vydělá 100.000 Kč a chce zaměstnat někoho jiného, tomu může dát pouze 53.464 čistého, zbytek připadne státu. Ze 180.300 je 53.464 Kč čistého. Proč lidé nechtějí platit tak vysoké daně? Pěkná byla reakce Jurečky – tak ať si požádá o dotace …

  Skimici: v té době se jim říkalo Galořekové. Různě pomíchané galské (keltské) a řecké kmeny. Jako důležitější vidím, že nejen všichni židé, ale “všichni lidé bratry jsou”.

 8. 610 – Honzo
  tohle ale jaxi považuji za oslovení typu “udělej si sám” – výkřik to mučené duše, nic podle vytýčené linie.
  A je fakt, že noviny jsou dost neutrální a minimálně o nové partaji referovali, přičemž LžiTV ho ještě nedávno měla na blacklistu (nevím jestli trucují ještě i teď).

  Možná jsem paranoidní, ale zatím se nemohu rozhodnout, zda nejde o false flag operation, je to celé příliš perfektní a otevřeně řečené, ještě i teď by kdokoliv, kdo řekne polovinu z toho, byl xenofily zcela uvláčen a poslán za Hitlerem a voni nic….ani Džakopo Džanda, již brzy přednášející na Masarykově univerzitě (asi jim tam prosakuje kanalizace do vodovodního řadu).
  Ostatně Peroutka byl po 15.3.1939 také realistou…..

 9. [612] Neřekl bych, že čistě DIY, ale je pravda, že se to objevilo jen u picmochů na FB a podobných místech. Do oficiálních médií to zatím neproniklo. Média zatím evidentně teprve sliní prstík a vztýčují ruku.

 10. 612 Šimone,
  mýlíš se. Janda už kdesi cosi a naposled měl zaujal Hanák v “Lidovkách – snaží se chlapec, snaží..

  …V poslední době se ale objevil nový kohout v aréně, který se chce prokokrhat do čela klofacího pořádku. Je to německo-český docent politologie Petr Robejšek. Poté, co se v Německu dosti znemožnil plagiátorstvím, našel si nový dvorek a založil stranu, nazvanou skromně po masarykovsku Realisté…
  Zdroj: http://www.lidovky.cz/hanak-nezavisla-rukavice-objevil-novy-kohout-v-arene-robejskovi-realiste-1ro-/nazory.aspx?c=A161204_121501_ln_nazory_ele

 11. AJTA!

  …„Prezident republiky Miloš Zeman v úterý dne 6. listopadu 2016 telefonicky hovořil s nastupujícím prezidentem Spojených států amerických Donaldem Trumpem. Nastupující prezident USA Donald Trump v rozhovoru ocenil skutečnost, že prezident republiky „byl jediným evropským prezidentem“, který ho veřejně podpořil ještě před listopadovými volbami v USA,“ uvedl mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.
  Trump podle jeho slov USA pozval prezidenta Zeman na návštěvu Bílého domu…
  … Pravděpodobnost, že se telefonát uskuteční, byla velká právě ze zmíněného důvodu, že Trump již hovořil s předsedou maďarské vlády. Zeman s Orbánem byli jediní vysoce postavení evropští činitelé, kteří republikánského kandidáta během kampaně podpořili…
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-bude-kavarna-koukat-Donald-J-Trump-pozval-Milose-Zemana-do-Bileho-domu-A-vime-mnohem-vice-465948

 12. Dalík chce po expřítelkyni vrátit 6,5 melounů…
  Asi potřebuje drobné na nákupy ve vězeňském bufáči 🙂

 13. 616 tak protahnout se donald ritnim otvorem a pak to jeste vzit i stejnou cestou ex donald – to se ocenit musi.
  no a kdyz se tak snazil tak treba mu to nejakej prasek spolupracovniku na letisti nepokazi.

 14. a k tomu realne realistickemu – jak se rika v akademicke sfere neuvedeni zdroje ?

  tedy mimo pravdu a lasku tam uz to vime .

 15. Jj – jak začnou říkat, že se vůbec nic neděje a všechno je v pořádku… 😀

  FT:
  …Nejvíce realnou bezprostřední hrozbou je kolaps italského bankovního systému, který by zpochybnil solventnost státu.Záchrana Itálie bude z ekonomického hlediska mnohem těžší, než Řecko – a na to hude zaapotřebí mnohem více peněz. A to zase může vyvolat politickou vzpouru v německém parlamentu, a to zejména v kontextu nadcházejících voleb. V takové situaci je kolaps eura velmi pravděpodobný, tvrdí Rahman…
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ft-italie-muze-poskodit-evropskou-unii-tak-ze-prekona-i-brexit/

 16. Pakatel nepakatel, když už ženskou rozmazluju prachama, je pak poněkud blbý je chtít zpátky, když mi dá/jí dám kopačky.

 17. 623
  On tvrdí,že jí ty prachy jen půjčil,a na výpise s převodem je napsáno půjčka.
  Asi ten soud vyhraje.

 18. Ach tak, já myslela, že chce vrátit, co do ní investoval v drahých večeřích, šampáňu a špercích. 😀

 19. No, tak koupi hnízdečka lásky řadím k šampáňu a špercích. Za to se zpátky prachy nechtějí. Ze svého hnízdečka může gentleman vyhodit milenku na ulici, když pohasla vášeň, ale chtít prachy za byt, který ji daroval, je takové nevkusné.

 20. Uvedomte si , ze musite k tomu zdaneni prace jeste pripocitat solidarni dan, tedy kdyz se bavite o takhle velkych castkach. Ta solidarni dan, mne byla vzdycky utajena, proc existuje. Na zacatku melo byt docasne, ale asi docasne je casova jednotka nafurt. Tusim, ze to bylo zavedeno po povodnich.

  No a Bures zase uraduje….. Nejennze se vyrobilo dalsi administrativni opatreni pro prodej amvyrobu lihu, ale rozesilamvsem, opravdu vsem, jeho najati realitni agenti, na miru napsane dopisy, ze si odkoupi pudu, protoze…… Jsme druzstvo amchceme vice sena pro nase smutne a hladove kone, …… Jsem investor do pudy a tak Vam nabidnu nejvyssi moznou nabidku, proste podepiste smlouvu a hned Vam prib
  Vezu penize v hotovosti…… Zastupuji zahranicniho “cecha” co se chce usadit a zvelebovat krajinu…….. Jsem sedlak a rak bych se rozsiril……. A mnoho dalsiho. Jedine, co je na tech dopisech, od ruznych lidi, je shodne, je carovej kod po strane dopisu, se stejnou firmou …. No minimalne u nas v kraji je to bezne rozesilane. Posilaji na kazdy katastralni cislo pozemku, pitomci…..

  Aaaa Forejt prej bude kolumbijskej fotbalista, ty taky stojej na care zcela bezne 😀

 21. (608) Putna ho označil za “ruského švába”, ale to bylo dřív, než vyhlásil ty Realisty /a zbytek byl Honza rychlejší v (610)/.

 22. týý jo, teda já se cítím poněkud ošizená, JIrko. Ty dopisy mi taky chodí, ale takovýhle příběhy ze života mi nepíšou. 😀

  I když co bych taky chtěla za těch pár hektarů, že jo? 🙂

 23. JInak když jsme u těch pozemků, tak mi kdysi dávno volal někdo pro změnu kvli sousednímu pozemku v Praze. Že tam chystají výstavbu a že musí mít od nás – tehdy ještě družstva- souhlas, a že kdybychom tedy udělali schůzi, kde by nám ten záměr představili a my bychom to odsouhlasili. Řekla jsem, že propč ne, ale že chi poslat pdojaldy předem, abych se tím záměrem mohla seznámit ještě před schůzí já i ostatní členové družstva. Mládenec na druhé straně drátu mně přesvědčoval, že právě od toho je ta schůze,a bychom se tam s tím seznámili a mohli to odsouhlasit.

  Teprv když jsem mu řekla, že pracuju jako projektant a mám jisté zkušnosti, co to obnáší, projednávat záměr a že bych takovej souhlas na schlzi nedala ani ho ostatním nedoporučila, pokud se na projednání nebududmoct připravit, byměkl a byl ochoten si bvzít adresu, na kterou mi ty podklady pošle. NIc mi nikdy nepřišlo.

  Ono teda je to na stavbu jakýhokoliv záměru neuvěřitelně blbý místo, takže si to asi nakonec rozmysleli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *