Přípravy na “prase” intenzivně pokračují

Ještě nabrousit nůž, ohřát vodu, zapnout lednici a …

 

… odpoledne dojde ke krveprolití !!
Pravda, fotka i husy jsou starší, husy dnes větší. 😉 😀 😀

Tak snad se to opět povede!

Večer budeme v hotelu Šumava v Brodě.

PS.
Při přihlašování v hotelu se odvolávejte na mě, rezervace je na mé jméno!


Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

262 komentářů u „Přípravy na “prase” intenzivně pokračují

 1. 249 hloupé je subjektivní hodnocení. Rozhodně ale účinné anžto netrpím potřebou misijní činnosti.

 2. 252 na to abych neztratil kontakt s realitou nemusím bydlet na Luník IX nebo v Moolenbeeku ani si vzít čečence jak Procházková.

 3. Ostatně abych cítil s mravenečky, těmi pilnými tvorečky, nemusím žít nutně v mraveništi přesto ta empatie je opravdová.

 4. 254

  On to po tobě někdo chce ? 🙂

  Prostě dvě části tvéch komentářů

  Vojnu by měl absolvovat každý a nejenom jako malý kluk návštěvu ZOO s mámou a tátou a pak dortík nebo zmrzlinu. Peklo je třeba prožít ne se na něj jen za plotem koukat.

  a

  dbám pečlivě o to, abych svůj život obsahem některých bublin nekontaminoval a membránu svojí vlastní a širšího společenství udržel intaktní a případné penetrace rychle zhojil.

  Nejsou kompatibilní ale jsou v rozporu.

 5. Proč? Něčemu jseš vystaven a pak se tomu se znalostí věci vyhýbáš. Pokud bych to neabsolvoval, mohl ze mě taky vyrůst třeba Bursík.

 6. Dobré poledne,

  Ad bubliny – budiž čest panu sociologovi, že si aspoň existenci bubliny uvědomuje.Většina lidí, veřejně hovořících, si namlouvá, že hovoří za “všechny” a neuvědomuje si, že hovoří jen za svou bublinu.

  Myslím, že existenci v bublině nelze uniknout. Chtít po sociologovi, aby si plánoval životní strategii tak, aby poznal všechny, je problematické. Jo, může ty jednotlivé bubliny zkoumat a zabývat se jimi, ale nikdy v nich nebude žít. Musel by přestat být sociologem a stát se někým jiným.
  I když se bude zabývat jinými bublinami jako tématem své práce, pořád bude zůstávat v té svojí, danné tím, že je to profesor na universitě, má takové nebo makové příbuzné, z takového nebo makového prostředí manželku ( nebo snad přítele?) s nějakými lidmi chodí do hospody, na golf nebo na tenis.

 7. Dobré odpoledne. Tak poslušně hlásím, že jsem o5 zde. Husí prase se vydařilo i přes mou lehkou indispozici – něco se ve mně pere a tak jsem si včera šel lehnout už v 10 večer. Pomalu pečené husy dopadly naprosto sqěle, křehounké, snadno od kostí – a na připravenou naloženou krkovici už včera ani nedošlo. Možná dnes…
  Jídla dostatek, společnost výborná, počasí příjemné – co si přát více? Snad jen, abych tam okolo nepajdal jak Peyrac… No, snad i na to dojde, zatím si musím říkat, že taková je žízeň…

 8. Situace, která byla před nějakými 20 lety neodpovídá dnešní situaci.
  Jednorázový zážitek nebo poznání nevystačí na celý život.
  tempora mutantur.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.