Prší prší jen se leje, kam koníčky pojedeme

pojedeme na luka, až kukačka zakuká.

Kukačka už zakukala…
žuchty čvachty piškumpré
ať se pachtí světem dál
chramsty prousty sakrblé
kůň i prostý hovnivál…

… byl jsem jezdit : čvachty čvacht, žbluňky žbluňk, žáby v louce, srnky na stromech, můstek v hajzlu ( ovšem – kolem chaty a jezírka u pramene jsem na druhou stranu potoka informovat pana stavitele teda nešel!  😀 ) a teď navíc koním ještě zreznou podkovy!!!
Miluji Šumavu!
Kde jinde lezete hodinu po kamenech 300 m nahoru na kopec a nahoře zapadnete po břicho do bahna? A nevíte, jestli to, co vám stříká z uší, je voda nebo adrenalin.

PS.

Už leta hlásám, že zkušení jezdci, když prší, už sedí v hospodě.A nakonec jdu místo do hospody jezdit! Nestárnu já nějak?

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

904 komentářů u „Prší prší jen se leje, kam koníčky pojedeme

  1. Ahoj!
    No, novináři na podpoře Topákům viditelně ubrali…, je pred volbama, tak je třeba s tím něco dělat…

    AK – mezi Tvými a mými holanďany je jeden zásadní rozdíl… Když Tvůj s ajrovkou najede na obrubník a urazí péro a tlumič, udělal si to na své náklady na svém autě! Když “ta má” natahne šlachy koni, protože neumí jezdit a ve cvalu mu padá zpět do sedla a nesesedne ani když už kulhá, udělala to na mém koni na mé, nemalé náklady a problémy. Jen proto, protože si myslí, že je mistr světa a nedá si říci, případně dělá že nerozumí.
    Kdybyste měli znovu v Praze povodeň, tak teď je z mé studny po stříkání nohou…
    jdu zase chladit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.