Už zase…

Tak ať nám všem zdraví slouží, humor nás neopouští a nehádejte se mi tu ! 😀
Ke vztekání máme vládu a státní správu.
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 432 komentářů u „Už zase…

 1. Zpátečníku, a proč by se měl ten, koho tu s jistou nadřazeností nazýváte PČV (jinými slovy ten, kdo volí jinak, než by se líbilo Vám) ucházet zrovna o to, aby mu sloužil Robejšek?

  Demokracie stojí na tom, že lidi volí různě podle svých potřeb, podle svých zkušeností, podle svých představ a zájmu.

  Podle SVÝCH, nikoliv podle Robejškových, Hamplových Vašich nebo všelijakých osvětlovatelů, kteří jim podsouvají, že vědí líp, jak by měli volit, co je správné, jaké mají mít priority a jak se mají rozhodovat.

  Přirozeným důsledkem je, že většina volí nakonec jinak, než Vy a často i tak, že Vám se to nelíbí a třeba Vám i nad tím zůstává rozum stát.

 2. ” Aféra Russiagate o spiknutí Donalda Trumpa s Ruskem, která léta ovládala americká média a téměř zničila Trumpovo prezidentství, stála na slátaninách, prohlásila legenda americké žurnalistiky Bob Woodward, jenž se proslavil odkrytím aféry Watergate.”

  Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/bob-woodward-russiagate-donald-trump-media-usa.A230203_170729_zahranicni_javu?zdroj=top

  To rika ten stary parchant az ted, kdy si o tom cvrlikaji vrabci na strese. Vedel to uz tehdy, ale drzel hubu, protoze by prisel o sve olympske kreslo ve vsech levicackych mediich. On a jeho kolegove jsou vinni cynickym oblbovanim duvericiho, dusevne zleniveleho kanonenfutru. Je velkou mirou na jeho klope, ze bila uz tady neni bilou a cerna cernou. Taky to, ze ve Vajthousu sedi idiot a kdejaky Cinan si z nas dela srandu.

 3. Jedine, co tomu parchantovi prichvalim, je nazev pro vlastni levicackou zurnalistickou branzi. Rekl, ze Russia gate je Pearl Harbor americke zurnalistiky. Umyl si sam ruce, ale pozapomnel, ze on byl pilirem toho svinstva uz od zacatku sedmdesatych let. Pro jednou mne verte, byl jsem a jeste, chvala Bohu jsem, u toho.

  • A uz dneska nemuzu. Bylo toho presprilis. Slivovice nemaje, jdu si povidat s Jack Danielsem. Hore zdar!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *