Zítra ráno vstaneme do r. 2022

Tak vám všem přeji, aby rozhodně nebyl horší než ten letošní, aby vás zdraví nezlobilo, klid a POHODU !

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 307 komentářů u „Zítra ráno vstaneme do r. 2022

  • Takový seznam ale apolitický vlastně je.
   Stačí se na seznam podívat bez vzteku.
   Mimo jiné – hodně z těch webů neznám, jiné se zase nedají číst podobně jako 2alarm nebo Romea. Chtělo by to ještě seznam desinformačních webů eurohujerských, progresivistických, genderových, rasistických a podobně. Parametrů pro zařazení do takového seznamu by se taky našlo dost. “Nezávislost” na realitě je hlavní.
   ===
   Co je horší, do wiki se dostávají časté desinformace a dokonce i bludy technického nebo vědeckého rázu. V závislosti na politice.

  • Já to spíše beru jako rozcestník četby, co se nelíbí Evě Romancovové, bojovnici s desinformacemi. No a v tom případě to stojí zato projít.

 1. Jen připomenu, že Ladislav Mňačko byl Valach. Narodil se ve Valašských Kloboukách. Já ho ještě zažil, když přijel za bráchou truhlářem, který nám dělal skříň.

 2. Jeden z důvodů, proč nelze v nynějším světě moc spoléhat na rozum.
  Jeden z důvodů je kromě politiky i reklama. Neinformuje o věci, ale má vytvořit “pocit”, “touhu”, “emoci”. A pomalu si na takový přístup zvykáme.
  Proto je zájem o studia exaktních oborů (MatFyz) stále menší a “kecací obory” jdou nahoru. Jenže pokažený počítač nebo auto neopravíte žvaněním. Barák se taky nedá nakreslit nebo dokonce postavit ventilováním svých “pocitů”.

 3. Stejně jako za komoušů Tvorba poskytovala neocenitelnou službu ničím nenahraditelnými články jako “Nová” vlna se starým obsahem. Soupis uváděných kapel poskytoval kvalitní hrubou orientaci ohledně nepopové a nedechovkové muziky. (19:13) — Akorát že v tomto případě si nejsem dostatečně jist, zda tento seznam tam tehdy nějaký sabotér či skrytý agent imperialismu náhodou nezveřejnil záměrně.

  Zatímco o neochvějné věrnosti takto vysoce postavených soudruhů idejím progresivismu a Velké Evropské Myšlence (nyní již čtyřjediné: cenzura, islamisace, genderová likvidace rodiny a grýndýl) nemám sebemenších pochyb.

 4. Dobré zas ráno… Tak z dnešního Macka:
  “Čtenář glos J. K. mi napsal:
  Nevydržel jsem to a včera jsem fotku originálního panelu s pokyny pro první pomoc při zasažení svobodou projevu na Colorado State University poslal mému americkému příbuznému (64, VŠ, absolvent University of Colorado, v CO žije, je už x-tá generace žijící v USA).
  Okamžitě reagoval – co prý je na tom divného. Ihned medializaci plakátu nařknul ze snahy útočit na pocity minorit, neopomněl nadhodit “white supremacy”, takže klasika.
  A že prý to celé vůbec neznamená, že by nebyla svoboda projevu.
  Nemá to cenu – oni jsou už fakt ztraceni. Konec.”
  Jo jo, a taková to bejvala hezká země… Ale když to tak lidi chtějí, maj to mít…

 5. Dobré ráno vespolek,

  Dušane, díky za hezké povídání, byť mi přijde trochu smutné. Asi mne to trochu míjí, nejsem tvor dobrodružný a nikdy jsem se nenacházela v okolnostech, kdy bych musela uvažovat o emigraci (kéž to tak i zůstane). USA jsem poprvé navštívila až v půlce devadesátek, a po dvou letech se mi tak zoufale chtělo domů… při vší té kráse, kterou jsem tam na Floridě či v Arizoně a okolí spatřila, jsem se ráda vrátila do pro mne líbezné krajiny Kotlinky 🙂 A toho Škvoreckého si přečtu, taky mne to zatím minulo.

 6. ——————————————————————————————————

 7. PeSi, pisete tady o rodilem Americanovi, ktery je totalni marxisticko – obamovsky kreten. Rikate taky, ze chodil na universitu v Boulder, Colorado. Mam intimni informace o tom miste. Lenin by tam byl mezi profesory pravicakem. Je to snuska nejvetsich bolseviku sveta.
  Co byste ale rekl, ze stejne mluvi, ale v cestine, nekolik mych byvalych takyemigrantu ve Washingtonu? A, vsadim se, nejen ve Washingtonu. Takze kreteni nejsou vyhradne Americane. . .

 8. Zdravím z Czestochowe, radikálně katolického hnízda. Čumáky se ale nosí i zde. Evidentně je to konfese vyššího levelu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *