Bytelný základ šťastných Vánoc!

Radim Gabor

Už celá desetiletí (alespoň co moje paměť sahá) naše rodina každé Vánoce zasazuje stromek do takového mile moderního stojanu. Spojení litinového odlitku s tenkými hliníkovými nožkami, které lze odšroubovat a zmenšit tak stojan na minimum, gumové kuličky pro měkké dosednutí na desku stolu: to přesně odpovídá tomu, co po takové věci chceme. Celkem originální tvar neruší žádné konstrukční násilnosti, ošklivá materiálové kombinace nebo ledabylé zpracování. Je to jedna z věcí, které k našemu bytu zařízenému ve stylu 60. let patří, a my ji máme rádi.  

Jenom jedna je s tím stojanem zatrolená starost – pokračování ZDE*

PS.
Pozdě, ale přece, i já přeji klidné prožití svátků, a to nejen vánočních, ale i Nového roku a hlavně hodně zdraví trpělivosti a pohody v novém roce!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Šumavák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

462 komentářů u „Bytelný základ šťastných Vánoc!

    • Já to teda pochopila jako “skončeme to tady a pojďme diskutovat k novému článku”.

  1. Maydo, co je to za vlůz – značka, rok. Dovoluji s upozornit, že většina aut vyrobených v posledních 15 letech nemá rozdělovač, palivové čerpadlo bývá utopeno v nádrži, , vstřikování jak u benzinu tak u dieselu je kontrolováno elektronicky a závisí na řadě senzorů, takže prvním krokem je připojení scanneru OBDII a odečtení chybových kódů. Pokud je auto v Praze mohu se se scannerem zastavit.

Komentáře nejsou povoleny.